Kablolu kulaklıklar nasıl taşınıp muhafaza edilmelidir?

TeknoLee

Decapat
Daha fazla  
Kablolu kulaklıkları çeşitli yerlerde taşırken, örneğin bir yere giderken çantamızda taşımak istediğimizde veya herhangi başka bir şekilde bir yere koymak istediğimizde ne yapmamız gerekir? Kabloların zarar görmemesi için bir yere dolamak mı yoksa öylece koymak mı gerekir?

Kablolu kulaklıkları çeşitli yerlerde taşırken, örneğin bir yere giderken çantamızda taşımak istediğimizde veya herhangi başka bir şekilde bir yere koymak istediğimizde ne yapmamız gerekir? Kabloların zarar görmemesi için bir yere dolamak mı yoksa öylece koymak mı gerekir?

Hocam ben genelde sarıyorum ve gözlük kutusuna koyup o şekilde taşıyorum.

Pardon ben kulak üstü sandım.

Hocam bozulacaksa bir şekilde bozuluyor zaten siz istediğiniz kadar dikkat edin. Eğer imkanınız varsa jak kablosu değişebilen kulaklıklardan almanızı öneririm.

Mevcut kulaklığınızı da muhafaza etmek istiyorsanız kablosunu sararken mümkün olduğunda geniş sarmaya dikkat edin. Çok fazla keskin dönüşler yapmayın sararken.

Yeni konular

Geri
Yukarı