Kablolu kulaküstü kulaklık tavsiyesi

Splder

Decapat
Önceliğim kaliteli müzik dinlemek bu yüzden büyük sürücüleri olduğu için ve kulak sağlığı için daha iyi olduğu için kulaküstü kulaklık almak istiyorum. Kablolu tercih etme nedenim ise kaliteli müzik aktarılması. Kulakiçi kulaklıkta gerçekten de kablolu olması hareket ederken kulağı acıtabiliyor. Ama kulaküstü kulaklıklarda kablonun çok bir dezavantajı olacağını sanmıyorum. Teknoloji editörleri böyle bir seçimlerde Sony'nin iyi bir ses kalitesi verdiğini düşünüyor galiba. O yüzden ilk Sony'i araştırmıştım. MDR zx 950 çok iyi bir model bence kulağı tamamen içine alması, teknik özellikleri, baslı tizli bir müzik deneyimi yaşatacak gibi, Sony görünüm açısından çok şık. Ama bu ürün galiba eski bir modelmiş. Normal fiyatı 500 civarıyken şu an 1500 liraya bulunabiliniyor. Teknik özellikler açısından da piyasada şu an bir rakibi yok galiba.
Bulabildiğim alternatifleri.
Sony MDR xb 550: Bu ürün kulağı tam kapatmaması sorunu var tam bir ses izolasyonu yapmıyor ve bir süre sonra kulağa yaptığı baskıdan dolayı kulağı acıtabiliyor.
Sennheiser HD 400S: Bence bir Sony kadar güzel bir görüntüsü yok. Frekans aralığı başta olmak üzere teknik özellikleri kötü. Normal frekans aralığı dışından hiçbir farkı yok.
Sizin tavsiye edebileceğiniz ürünler neler?
Kulaküstü kulaklıklarda kablonun nasıl bir dezavantajları oluyor?
Fiyat olarak da 500 liranın çok üstüne çıkmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı