Kablonet 23:00 ve 18:00 arası interneti kısıyor

Sipitipo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX6600
Ryzen 5 5500
16 GB DDR4 XPG RAM
ASUS B550-A PRİME
550 WATT FSP PSU
VENTO VG11 KASA
KİNGSTON 1 TB M2 SSD
23:00 ve 18:00 arası internetinizi kısıyorlar. Cidden insanın sinirleri bozuluyor, yaklaşık 4 yıldır aynı çile. Aldırmayın aldırtmayın, 100 lira para ödüyorum ve internetimi kısıyorlar.

Aynı zamanda kesintilerde oluyor, çağrı merkezini arıyorum modemi kapatıp açın diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir şey demediler bize zaten deselerdi almazdım.

Akıllı sınırsız mı kullanıyorsunuz 19.00-00.00 arasında düşüyor bu internet hızı.
23:00 ve 18:00 arası internetinizi kısıyorlar. Cidden insanın sinirleri bozuluyor, yaklaşık 4 yıldır aynı çile. Aldırmayın aldırtmayın, 100 lira para ödüyorum ve internetimi kısıyorlar.

Aynı zamanda kesintilerde oluyor, çağrı merkezini arıyorum modemi kapatıp açın diyorlar.

Kesintiyi herkes yaşıyor merak etmeyin bende kullanıcısı olarak arada sırada 1-2 dk lik olabiliyor.

Kablonet'in altyapısı 24 saat hız vermeye uygun. Bence üst paketleri satmak için böyle garip tarifeler çıkardılar. Ben de aynı tarifedeyim, akşam internetin en çok lazım olduğu saatte 25 Mbps'ye düşüyor. Saçma.

Kablonet'in altyapısı 24 saat hız vermeye uygun. Bence üst paketleri satmak için böyle garip tarifeler çıkardılar. Ben de aynı tarifedeyim, akşam internetin en çok lazım olduğu saatte 25 Mbps'ye düşüyor. Saçma.

Zaten amacı da o ya zaten yoğun saatlerde azaltmak.

Akıllı sınırsız mı kullanıyorsunuz 19.00-00.00 arasında düşüyor bu internet hızı.

Kesintiyi herkes yaşıyor merak etmeyin bende kullanıcısı olarak arada sırada 1-2 dk lik olabiliyor.

Sınırsız kullanıyorum

Evet 5 kişi kullanınca cidden sinir krizi geçiriyor insan hani tamam pingin çıksın da pingimin çıkmasından çok direkt oynatmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınırsız kullanıyorum.

İki tip sınırsız var biri akıllı sınırsız diğeri sınırsız siz normal zamanda kaç Mbps alıyorsunuz şu an mesela?
Böyle mi değerleriniz şu anda?

Dosya Ekleri

• 21F7F174-D456-422E-BA9A-7F00C4D1CCD6.png
    21F7F174-D456-422E-BA9A-7F00C4D1CCD6.png
    336,6 KB · Görüntüleme: 56

Geri
Yukarı