Kablonet alınır mı?

Pollydrag

Hectopat
Merhabalar. Binamızda fiber yok ama Kablonet altyapısı var. Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve paketim 16 Mbps. Kablonet'in 50 Mbps'lik paketini alırsam 50Mbps alabilir miyim yoksa şu anki hızımda devam mı ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Binamızda fiber yok ama Kablonet altyapısı var. Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve paketim 16 Mbps. Kablonet'in 50 Mbps'lik paketini alırsam 50Mbps alabilir miyim yoksa şu anki hızımda devam mı ederim?

Evimizde fiber altyapıları var. Kabloyla bağlıyım modeme (25-30 metre civarı) 98.5 download, 4.90 upload alıyorum. CS:GO'da pingim 55i geçmiyor (+graph de)

50Mbps ve 5 upload paketim var. 48Mbps alıyorum. Upload ise 4.5 falan oluyor genelde. Ping değerlerim diğerlerine göre çok düşük oluyor. CS:GO içerisinde 30-40 ping ile oynuyordum. Valorant İstanbul sunucusunda 12-13 ping ile oynuyorum.

Oyun da oynuyorum film de izliyorum her şeyi yapıyorum daha bugüne kadar ping dolayısıyla ne oyun içinde uçtuğumu ne de maçtan banlandığımı hatırlıyorum.

Olay uçmak değil diğer aynı şehirde yaşayan arkadaşım Superonline kullanıyor 50-60 ping alırken ben 75-90 arası alıyorum bu da CS:GO gibi oyunlarda çok sıkıntı yapıyor.

Ben de 50 Mbit'lik paket kullanıyorum akşamları 20 Mbit'e düşüyor akıllı sınırsız tarife olduğu için. Ping değerlerim genelde 60-100 arasında CS:GO vb oyunlarda. Çok kopma yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı