Kablonet alınır mı?

Alınır, kullanılır. İyi çalışan bir ISS. Sorunuza gelirsek, Kablonet'in kendi altyapısı varsa 100 Mbps'e kadar alabilirsiniz. Arayıp bilgi alın.

Ben 100 Mbps paketini kullanıyorum, 99/4.90 gibi sonuçlar çıkıyor. Çoğu oyunda ping değerlerim de iyi ve stabil fakat bu lokasyondan lokasyona değişir.

Yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. 100mbps 6upload internetim var. Oyunlarda bir kere bile ping sıkıntısı çekmedim. Valorant'ta 24ping sabit oynuyorum fiyatı da çok uygun. Müşteri hizmetleri de iyi. Ama bir ara yaklaşık 1 hafta her gün belirli saatte internet gitmişti. Ama alınır.

Kablonet'ten memnunum. Hatta şöyle diyeyim, taşınacağım evin Kablonet alıp almadığını kontrol ediyorum. Eğer almıyorsa o evi listeden çıkartıyorum. 50 yıllık binaya sıfır tesisat çektiler, evde istediğim her alana kablo yapıldı. 100 Mbps alıyorum, upload hızım da 5 Mbps. Laptop ile bağlandığımda 48-50 arası hız alıyorum. Çünkü 50'den yukarısını alamıyorum laptop ile. Ethernet bağlantısı kurduğumda 99 hızı alıyorum.

Neden hocam? 5 yıldır oyun oynarken Kablonet kullanıyorum memnunum sıkıntı olduğu zaman ekip gönderiyorlar bazen bizim haberimiz olmadan hallediyorlar bazen de bize danışıp en kötü. Tamamen yanlış bilgi.
Yayın dahi yapıyorum.

Hocam açtığım konunun bir tanesi bu Kablonet'e geçeli 3 ayda oldu çektiğimi bir Allah bir de ben biliyorum bir sorunu çözemeyen ve adam gibi ilgilenmeyen kurumdan nefret ediyorum. Bira

Oyun da oynuyorum film de izliyorum her şeyi yapıyorum daha bugüne kadar ping dolayısıyla ne oyun içinde uçtuğumu ne de maçtan banlandığımı hatırlıyorum.

Şanslı kesimdesin o zaman ben de Türk Telekom kullandığım zamanlar 23 ms sabit alıyordum ve 9 senedir 1 kere müşteri hizmetlerini aramamıştım.

Tamamdır o zaman ben bir Kablonet'i arayıp bilgi alayım. Kafama takılan bazı arkadaşlar ping sorunu demiş bu bölgesel bir sorun olabilir mi ben Maltepe'de oturuyorum. Altyapının kalitesi yerine göre değişiyor mu?

Wi-Fi ile kullanılacaksa hiç bulaşma derim. Ping çok hareketli olur. Ben 50/5 paketini kullanıyorum kablo ile memnunum. Saat 19:00'dan sonra 20 Mbps'ye düşüyor bende download. Bu paketi düşünürseniz göz önünde bulundurun.

Tamamdır o zaman ben bir Kablonet'i arayıp bilgi alayım. Kafama takılan bazı arkadaşlar ping sorunu demiş bu bölgesel bir sorun olabilir mi ben Maltepe'de oturuyorum. Altyapının kalitesi yerine göre değişiyor mu?

Şöyle söyleyeyim Türk Telekom kullanırken 23 ms sabit alıyordum bulunduğum yerde Kablonet'e geçince 30'lara çıktı ama sabit değil sürekli çıkıp çıkıp iniyor ama Ethernet ile kullanacaksan bakabilirsin.

Kablonet'ten memnunum. Hatta şöyle diyeyim, taşınacağım evin Kablonet alıp almadığını kontrol ediyorum. Eğer almıyorsa o evi listeden çıkartıyorum. 50 yıllık binaya sıfır tesisat çektiler, evde istediğim her alana kablo yapıldı. 100 Mbps alıyorum, upload hızım da 5 Mbps. Laptop ile bağlandığımda 48-50 arası hız alıyorum. Çünkü 50'den yukarısını alamıyorum laptop ile. Ethernet bağlantısı kurduğumda 99 hızı alıyorum.
Laptop'da düşük hız alma sebebiniz Wifi çipsetinden dolayı diye biliyorum.

Müşteri memnuniyetinin en fazla olduğu İnternet servis sağlayıcısı kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı