Kablonet altyapısı geliyor beklemeli miyim?

ShaNoNN

Hectopat
Daha fazla  
Bizim semtimizde Kablonet altyapısı çalışmaları başlamış. Babamın arkadaşı Kablonet´te çalışıyor o söyledi. Ne zaman geleceği belli değil ama beklemeye değer mi? Normalde Turkcell Superonline veya TurkNet almayı düşünüyordum. Sizce Kablonet´i beklemeli miyim? Hızı falan iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle beklemelisiniz. Türkiye'nin en iyi ISS'sidir. Bekleyemem gelene kadar internet istiyorum da derseniz Türknet, Millenicom, Netspeed gibi taahhüt istemeyen sağlayıcıları Kablonet gelene kadar kullanabilirsiniz.

Hız ve fiyat olarak iyi. Online oyun oynuyorsanız daha fazla araştırma yapmanızı öneririm. Hatta DH Forum'da özel alt bölümleri mevcut. Aboneleri ayrıntılı testler falan yapmışlar, eklemişler. Ping konusunda iç açıcı değil gibi. Göz atabilirsiniz.

10 Yıla yakın süredir memnuniyetle kullanmaktayım. Şişli/Feriköy'de oturuyorum. 75TL' Akıllı Sınırsız 100Mbps paketini içeren YüzGüldürenKampanya'dayım. Yaşım 25, 12 yaşında bağlattığım TT'i 3 yıl teknoloji merakımdan önce bilgisizliğimden önce kullandıktan sonra lisede; zamanını tam hatırlamıyorum Uydunet'e geçmiştim. O gün bu gündür Kablonet the best '...' the rest :)

Bizim burdada Kablonet kazı yaptı ama 3 aydır bağlanmadı fiber. Mahsuru yoksa hangi semtte oturuyorsunu?
Zeytinburnu İstanbul.
Hız ve fiyat olarak iyi. Online oyun oynuyorsanız daha fazla araştırma yapmanızı öneririm. Hatta DH Forum'da özel alt bölümleri mevcut. Aboneleri ayrıntılı testler falan yapmışlar, eklemişler. Ping konusunda iç açıcı değil gibi. Göz atabilirsiniz.
Bakarım teşekkürler.

Ben de tavsiye ederim. Bizim bu ay 24 Mbps kotasız+Teledünya Temel paketin taahhüdü bitiyor. Mevcut müşterilere özel şu "100'ünüzü Güldüren Tarife" kampanyası içinde "Akıllı sınırsız 100 Mbps" ve seçeneği var, ona geçtik. Teledünya paketi de yükselecek tabii. Saat 19:00 - 00:00 arası 24 Mbps, 00:00 - 19:00 arası 100 Mbps hız olacağı söylendi. Tabii bunlar benim pek aktif olduğum saatler değil ama en azından gece bilgisayarı daha büyük dosyalar için indirmeye bırakabilirim böylece.

Kullanım olarak da memnunum. Fakat Kablonet'te şöyle bir durum gözlemledim; beğenen çok beğeniyor beğenmeyen de hiç sevmiyor. Ortası pek yok.
10 Yıla yakın süredir memnuniyetle kullanmaktayım. Şişli/Feriköy'de oturuyorum. 75TL' Akıllı Sınırsız 100Mbps paketini içeren YüzGüldürenKampanya'dayım. Yaşım 25, 12 yaşında bağlattığım TT'i 3 yıl teknoloji merakımdan önce bilgisizliğimden önce kullandıktan sonra lisede; zamanını tam hatırlamıyorum Uydunet'e geçmiştim. O gün bu gündür Kablonet the best '...' the rest :)

Hocam sizin hikaye de bizimkine benziyor. Biz de herhalde ADSL'nin ilk zamanlarında mı neydi, TTnet bağlatmıştık. Sonra kullanmadığımız telefon hattına sabit ücret ödeye ödeye doğru yolu bulduk da Kablonet'e geçtik. 😁 "Kötü komşu ev sahibi yapar" hesabı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı