Kablonet için sinyal güçlendirici veya router önerisi

Makaleler
1
Yer
Detaya Mh. Gerek Cd. Yok Sk. İlçenin biri/Ankara
Son düzenleme:

Kreato

Centipat
Makaleler
1
Yer
/dev/null
KS
KS
İbrahim Arıkan

İbrahim Arıkan

Hectopat
Makaleler
1
Bu cihaza OpenWRT kurarak daha iyi hale getirebilirsiniz. Kısaca alınabilir, gözümden kaçmış kusura bakmayınız. 😅

Paylaştığım link eski modele aitmiş sanırım, düzenledim.
Bu arada sizin söylediğiniz cihazın 1 ay içindeki fiyat değişim grafiğine baktım. 217 tl gibi bir fiyattan bu fiyata yükselmiş. Durum son derece üzücü.
Xiaomi'nin routerları çok iyi, birkaç yıl önce Xiaomi Mi Router 3 alıp OpenWRT kurmuştum, aşırı memmnunum. Sizi yarı yolda bırakacağını sanmam.
Büyük ihtimal bende Mi 4A Giga Router alacağım. Öbür türlü fiyatların üstesinden gelemem :)

biadsiz

Hectopat
Evde kullanmadığın modem var ise onu da kullabilirsin bu amaç için. Sadece ikinci modem ip adresini değiş ki birinci modem ip adresi ile çakışmasın.

KS
KS
İbrahim Arıkan

İbrahim Arıkan

Hectopat
Makaleler
1
Evde kullanmadığın modem var ise onu da kullabilirsin bu amaç için. Sadece ikinci modem ip adresini değiş ki birinci modem ip adresi ile çakışmasın.
Airties RT204 ve Huawei HG521 var. Sanırım o modemlerin kendilerine hayrı yok :D
Xiaomi'nin routerları çok iyi, birkaç yıl önce Xiaomi Mi Router 3 alıp OpenWRT kurmuştum, aşırı memmnunum. Sizi yarı yolda bırakacağını sanmam.
Şimdi sipariş verdim. Gelince hemen OpenWRT kurmalı mıyım?

Son düzenleme:
KS
KS
İbrahim Arıkan

İbrahim Arıkan

Hectopat
Makaleler
1
Xiaomi'nin routerları çok iyi, birkaç yıl önce Xiaomi Mi router 3 alıp openwrt kurmuştum, aşırı memmnunum. Sizi yarı yolda bırakacağını sanmam.

Tekrardan merhaba. Cihaz bugün geldi openwrt kurulumunu yaptım. Fakat çekim gücü vs. pek bir değişiklik olmadı galiba. Kurulumdan sonra ayarları nasıl yapmam gerekiyor? Ekstra olarak Firmware yüklenip cihaz boot olduktan sonra 192.168.1.1 adresinden giriş yapamadım ve Wi-Fi listesinde cihaz gözükmüyordu. Bende LAN to LAN olarak bilgisayara bağlayıp arayüzden Wi-Fi etkinleştirdim. Acaba kurulum esnasında bir problem mi oluştu? Normal şartlarda Wi-Fi SSID'lerin otomatik olarak görünmesi gerekmiyor muydu?

Yukarı