Kablonet internet sürekli kesiliyor

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
İyi günleriniz olsun. Bilgisayarımı kullandığım zamanda aralıklı olarak internet gidiyor ve 30-40 saniye gelmiyor. Online oyunlarda çok fazla canımı sıkıyor. Temazsızlıktan dolayı kesilme değil ona baktım fakat şöyle bir şey var, bilgisayar açık durumda hiçbir eylemde bulunmadığım zaman kesilmiyor. Bir uygulama, oyun açınca kesiliyor. Çözümü var mıdır bunun?
Türksat Kablonet kullanıcısıyım.

En son çare bir format at. O da olmazsa bir ethernet kartı alıp bilgisayara tak, oradan bağlan ama çözüm olur mu bilmem.

Modeme yakınsan anakartında destekliyorsa wi-fi den bağlan aynı hızı alırsın kopma olmaz. Anakartında wi-fi yok ise ucuza usb wi-fi satılıyor.

Modeme yakınsan anakartında destekliyorsa wi-fi den bağlan aynı hızı alırsın kopma olmaz. Anakartında wi-fi yok ise ucuza usb wi-fi satılıyor.
Düşünülebilir fakat ucuz usb alıcılar ne kadar performanslı o konu sıkıntı.
En son çare bir format at. O da olmazsa bir ethernet kartı alıp bilgisayara tak, oradan bağlan ama çözüm olur mu bilmem.
Format atmıştım olduğu zaman. Bir süre olmadı sonra olmaya devam etti. Driverlara güncelleme geldi 1-2 gündür gitmiyor.

Düşünülebilir fakat ucuz USB alıcılar ne kadar performanslı o konu sıkıntı.

Format atmıştım olduğu zaman. Bir süre olmadı sonra olmaya devam etti. Driverlara güncelleme geldi 1-2 gündür gitmiyor.

Hocam bulabildin mi çözümünü aynı sorunu bende yaşıyorumda sadece oyunlarda kopuyor internet onun dışında pek kopmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı