Kablonet nasıl?

• Konuyu başlatan Rex1x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

Rex1x

Decapat
Kablonet 50 Mbps download 5 Mbps upload tarifesine başvurdum oturduğum site yeni olduğu için Kablonet ve Turkcell'in alt yapısı var tek.

Turkcell'in fiyatları da belli zaten çok pahalı.
O yüzden ben de Kablonet'e başvurdum daha sözleşme vs. imzalamadım sizce Kablonet'de sorun yaşar mıyım? Pişman eder mi?

Veya sorun yaşayan oldu mu? Dediğim gibi oturduğum site yeni ve her katta Turksat Kablonet'in kutusu mevcut alt yapının yeni olması sorun çıkarmayacak anlamına mı gelir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Kablonet varsa düşünmeden geç, her şehirde yok onuda geçtim olan şehirde bile binalarda yok. Burada olsa Beinsports paketiyle beraber alırdım mis gibi ve ucuz 100 Mbps İnternet. Ranttan dolayı her şehirde yoklar. Tam karaktersizler... hemde devlet kurumu.

Yıllardır hiç sorun yaşamadım, interneti gayet iyi kesilme kopma vs. olmuyor. 1mbps de kullandım 100mbps'de gayet iyi ve hızı veriyor.

5 Yıldan uzun süredir kullanıyorum. 1 yıla yakındır 100Güldüren kullanıyorum Akıllı Sınırsız 100Mbps. Öneririm fiyatına göre rakipsiz ve stabilite olarak yine rakipsiz bulduğum tek servis.
Düzeltme: 5 demişim :) 2009'dan beri kullanıyormuşuz farkında değilim.. Sadece tarifeler değişmiş ama ISS Türksat Kablonet.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla yurt dışı çıkışları en iyi olan ISS. Yanlış ise bilgilendirin. Ayrıca durduk yere modem arayüzüne girememe sorunu yaşıyorum. Bazen sadece 1 kanala bağlanıyor. Bazen sistem bağlanmana izin vermiyor saatlerce düzelmesini bekliyorsun. Ya çok iyi işliyor sistemleri yada berbat. Ayrıca verdiği modemler ani elektrik kesintilerine gram dayanıklı değil. Anında bozuluyorlar. Ayrıca servisleri çok çok iyi.

Son düzenleme:
Kesinlikle tavsiye ederim şöyle ki, daha uygun olsun ve aynı tarifeyi alayım diye türknet'e geçmiştim fakat devamlı olarak kopma sorunu yaşıyordum. Kendilerine sorunum olduğunu iletemedim çünkü müşteri temsilcisi denen bir şey yok. Otomatik dinletilen ses kayıtlarından sonra sisteminizi ... kaç saattir test ettik ve soruna rastlamadık diyorlar. Bu arıza kaydından tam olarak 4 tane bıraktım ve bırakamadıklarım da var. Kablonette bir sıkıntınız olduğunda size direkt yönlendirme yapan bir ekibi mevcut ve hiçbir kopma sorunuda yaşamayacaksınızdır. 2000 yılından beri bizzat kullandığım kabloneti 1 aylık bırakmama sebep olan türknet çalışanlarınada buradan selam ederim ve pişmanlıklarımı tekrar dile getiririm.

Öncelikle Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sormak istediğim bir soru daha var.
Bazı kişiler kablonet'in modemleri kötü eski vb söylemler'de bulunuyor doğru mu?
Sizce Bana hangi modemi getirirler?

Ve son olarak bu modemlerin wifi durumu nedir? Sonuçta tek pc'den kullanmayacağım interneti telefondan wifi çekim sorunu olur mu? Çünkü bazı kişiler kablonet'in modemlerinde wifi'nin her odada çekmediğini söylüyor.

Son düzenleme:
Öncelikle Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sormak istediğim bir soru daha var.
Bazı kişiler kablonet'in modemleri kötü eski vb söylemler'de bulunuyor doğru mu?
Sizce Bana hangi modemi getirirler?

Ve son olarak bu modemlerin wifi durumu nedir? Sonuçta tek pc'den kullanmayacağım interneti telefondan wifi çekim sorunu olur mu? Çünkü bazı kişiler kablonet'in modemlerinde wifi'nin her odada çekmediğini söylüyor.

Modemlerin Wi-Fi kalitesi kötü çekim sorunları yaşamanız muhtemel. Doğru eski ve kötü modemler veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı