Kablonet paket kaybı nasıl çözülür?

İnan bilgi sahibi olmadığım için yazdıklarını pek anlayamıyorum. Kablo duvardan gelmiyor. Duvardan gelince internette kesintiler oluyordu. Sanırım ek olduğu için oluyormuş. Kabloyu direkt evin ortasından geçirdiler ve sorun düzeldi. Görüntü kirliliği yapmasın diye duvar dışına aldım kabloyu elektrikçi çağırıp
tamda bahsettiğim durumdanmış hocam işte :) sorunun düzelmesine sevindim hayırlı olsun.

tamda bahsettiğim durumdanmış hocam işte :) sorunun düzelmesine sevindim hayırlı olsun.
Sorun düzeldi demedim ki yanlış anladın tamamen. Yıllar önceki olaydan bahsettim. Güncel düzelen bir şey yok. Yıllar önce kesinti oluyordu onu söyledim çözümünü. Paket kaybı oyunlarda lag tam gaz devam

Bu olay statik IP'ye geçmek mi oluyor?
Emin olmadığım için kesin yorum yapamıyorum ama statik ip daha farklı bir şey, sanırım ücret ödeniyor. Bana arkadaşım söyledi. Böyle bir sorunum vardı ama hiçbir şekilde çözemiyordum konudan anlamışsındır zaten. 100'lü ip bloğundan çıkart kendini %100 çözülecek dedi. Çıkarttırdım gerçekten çözüldü. Bir şansını dene. Belki sorun başka bir şeydir ama bir ihtimali daha elemiş olursun.

Geri
Yukarı