Kablonet vs Superonline

Atraban

Centipat
Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık bir yıldir Superonline Kablonet 24Mbps kullanmaktayım (evimizde fiber altyapı yoktur),ayda 90TL ödemekteyim, 17 Haziran'da sözleşmem bitiyor ve güncellenen fiyatları Kablonet ile kıyasladığım zaman fiyat performans açısından Kablonet daha çok ilgini çekti.
Kablonet 100Mbps(akşam 7-12 arası 25Mbps) + üst sinema paketi 105TL.
Superonline 24Mbps ayda 105TL.

Belgeler üzerinde Kablonet çok cazip gözükmektedir ancak gerçek anlamda nasıl bir performans sağladığını bilmiyorum. Superonline Kablonet alt yapisi kullanmasına rağmen %95 kopma olmadan 24Mbps ve oyunlarda 60-70 arasi ping vermektedir. Bu bir sene boyunca 4-5 kereden fazla internet sıkıntısı yaşamadım. O yüzden mi bu kadar pahalı bir internet sunmakta mıdır yoksa sadece marka ücreti almakta mıdır bilemiyorum. Kablonet kullanan arkadaşlar benimle tecbrübelerini paylaşırlar ise çok memnun olurum. Ping hız kopa gibi sorun yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• KabloNet.png
    KabloNet.png
    44,3 KB · Görüntüleme: 83
  • SuperOnline.png
    SuperOnline.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık bir yıldir Superonline Kablonet 24Mbps kullanmaktayım (evimizde fiber altyapı yoktur),ayda 90TL ödemekteyim, 17 Haziran'da sözleşmem bitiyor ve güncellenen fiyatları Kablonet ile kıyasladığım zaman fiyat performans açısından Kablonet daha çok ilgini çekti.

Belgeler üzerinde Kablonet çok cazip gözükmektedir ancak gerçek anlamda nasıl bir performans sağladığını bilmiyorum. Superonline Kablonet alt yapisi kullanmasına rağmen %95 kopma olmadan 24Mbps ve oyunlarda 60-70 arasi ping vermektedir. Bu bir sene boyunca 4-5 kereden fazla internet sıkıntısı yaşamadım. O yüzden mi bu kadar pahalı bir internet sunmakta mıdır yoksa sadece marka ücreti almakta mıdır bilemiyorum. Kablonet kullanan arkadaşlar benimle tecbrübelerini paylaşırlar ise çok memnun olurum. Ping hız kopa gibi sorun yaşar mıyım?

Kablonet kullanan tanıdıklarımın neredeyse hespi memnun. Ben bilemeyeceğim ama iyi gibi gözüküyor.

Merhaba arkadaşlar.

Superonline firması da orada zaten kablonet altyapısını kullanıyorsa tartışılacak bir konu yok gibi geliyor. Kablonet kullananlar genelde oldukça memnun. Fiyatları ucuz olsa ben de geçerdim ama bana pahalı geliyor. Sana internet aynı kablodan gelecek. Şu an nasıl internet alıyorsan kablonet de öyle verecek. Sadece MH açısından kablonet daha iyi olabilir 😀

Tekrardan merhaba arkadaşlar,

yorumlarınız için çok teşekkür ederim, tavsiyelerinizi uyup dün Kablonete internet üzerinden başvuru yaptım, otomatik mailde müşteri no ve şifre verildi, şifre ile giriş yaptığımda başvurum ile ilgili herhangi birşey gözükmemektedir, bu normalmi aceba?bu pandemi döneminde sizce bağlanması kaç günğ alır aceba?

yorumlarınız için çok teşekkür ederim, tavsiyelerinizi uyup dün Kablonete internet üzerinden başvuru yaptım, otomatik mailde müşteri no ve şifre verildi, şifre ile giriş yaptığımda başvurum ile ilgili herhangi birşey gözükmemektedir, bu normalmi aceba?bu pandemi döneminde sizce bağlanması kaç günğ alır aceba?
3 iş günü içerisinde bağlantı sağlıyorlar.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim, tavsiyelerinizi uyup dün Kablonet'e internet üzerinden başvuru yaptım, otomatik mailde müşteri no ve şifre verildi, şifre ile giriş yaptığımda başvurum ile ilgili herhangi bir şey gözükmemektedir, bu normal mi aceba? Bu pandemi döneminde sizce bağlanması kaç günğ alır aceba?

1 Hafta maximum.

3 iş günü içerisinde bağlantı sağlıyorlar.
Bu sabah Kablonetten müşteri temsilcisi aradı, neden başvuru yaptınız dercesine soğuk ve sinirli bir ses tonuyla ellerinde şuan modem olmadığını ve ne zaman getireceklerini bilmediğini ileti, tabi bende onlara güvenerek diğer internetimi kapattığım için şuan internetsiz kaldım, benim anlamadığım noksa,eğer ellerinde modem kalmamış ise beden başvuru alımı yapıp insanları madur durumda bırakmalarıdır?!!! Bu işlemi hızlandırmam için önerebileceiğiniz birşey varmı?
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı