Kablonet vs. Türk Telekom

SuppleWaif7

Hectopat
Yakın zamanda bir taşınma işi olacak, taşınacağım yerde hem Türk Telekom'un fiber altyapısı var. 100 Mbps alabileceğim. Hem de Kablonet mevcut. Hangisini tercih etmeliyim?

2'Sini de hiç kullanmadım ama Türk Telekom gerçekten çok pahalı ben olsam almazdım.

Aktif olarak Vodafone kullanıyorum şükür bir sorunum yok düşünebilirsin.

Kablonet, vaad ettiği değerleri daha iyi veriyor. Keza teknik bir problem olduğunda daha iyi yardım ediyorlar. Ama ping değerleri TT'ye göre yüksek. TT altyapısı üzerinden TürkNet hizmeti alabilirsiniz.

Kablonet, vaad ettiği değerleri daha iyi veriyor. Keza teknik bir problem olduğunda daha iyi yardım ediyorlar. Ama ping değerleri TT'ye göre yüksek. TT altyapısı üzerinden TürkNet hizmeti alabilirsiniz.

Teknik bir problemi bilmem ancak bize 30 gün deneyip, cayma hakkınız var denmişti. Üstüne üstlük hiçbir ücret ödemeyeceğimizi söylemişlerdi. Şimdi caymak istediğimde 600 TL'ye yakın para ödeyeceğimi söylüyolar. Kabul etmedim. Şikayet kısmına alıyoruz biz size dönüş yapacağız dediler hala bekliyorum.

2'Sini de hiç kullanmadım ama Türk Telekom gerçekten çok pahalı ben olsam almazdım.

Aktif olarak Vodafone kullanıyorum şükür bir sorunum yok düşünebilirsin.
Vodafone 🤔🤔 kullandığıma bin pişmanım. Turktelekom candır. Hiçbir sorun yaşamadım. İnternetim bilgisayarımda yavaş dedim ve kablo eklemesi yaptılar. Ben turktelekom diyorum

Geri
Yukarı