Kablonet Youtube Video Yüklerken Hız Düşmesi

rogueofsniper

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Youtube kanalım var ve videolar yüklüyorum ancak bir sorunum var. Hız testinde 100 download 5 upload hızım çıkmasına rağmen Youtube video yüklerken upload hızıma görev yöneticisinden baktığımda dalgalanma olur gibi 2 ila 4Mbit hızlarında değişkenlik gösteriyor, başka tarayıcıdan başka bir upload başlattığımda hız normale dönüyor.

5Mbit ile yükleme yapıyorum, interneti ilk başlarda kullanırken böyle bir sorun yoktu, Haziran ayında başlayan sorun Temmuz ayında düzeldi, şimdi yeniden olmaya başladı.

Teknik desteği arayıp sorunu anlattım dalgalanma olduğunu yani bir sorun olduğunu söyleyip 2 defa ekip gönderdiler, gelen arkadaşlara sorunu anlatmama rağmen hız testi yapıp sorun olmadığını söyleyip gittiler.

İnternet tarifemde hız düşmesi ya da kota gibi bir şey yok tamamen sınırsız. Farklı tarayıcı VPN ve farklı bilgisayar ile denedim ancak sorun halen aynı.

Bu konuyu daha önce açmıştım ancak sorunum halen devam ediyor, benle aynı sorunu yaşayıp belki bi şekilde düzelten arkadaşımız olmuştur umuduyla yeniden açmak istedim.

bbbbbbbbb.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalgalanmalar olması normal. Bizde de dediğin anlık dalgalanmalar oluyor. Sürekli aynı hızda kalamazsın. Normal, sorun yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı