Kablosuz Bluetooth kulaklık önerisi

Merhabalar, abim için Bluetooth kulaklık araştırmasındayım. AirPods 2 ve JBL T220 modelleri arasında kaldım. İşi için kullanacağı için telefon görüşmelerinde sesinin karşı tarafa net bir şekilde gitmesi önemli. Sizlerin önerisini de almak isterim. Hangi model olmalı ya da önerdiğiniz başka model var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, abim için Bluetooth kulaklık araştırmasındayım. AirPods 2 ve JBL T220 modelleri arasında kaldım. İşi için kullanacağı için telefon görüşmelerinde sesinin karşı tarafa net bir şekilde gitmesi önemli. Sizlerin önerisini de almak isterim. Hangi model olmalı ya da önerdiğiniz başka model var mı?
Airpods 2'de ses çok net bir şekilde karşıya gidiyor.

Jabra önermiyorum ses kalitesi berbat. Çünkü ben aldım kullandım ve memnun kalmadım. Sony bu güne kadar beni ses konusunda hiç mutsuz etmedi. Model öneremem ama.

Jabra önermiyorum ses kalitesi berbat. Çünkü ben aldım kullandım ve memnun kalmadım. Sony bu güne kadar beni ses konusunda hiç mutsuz etmedi. Model öneremem ama.
Geçen Sony WH C700N modelini test ettim. Biraz boğuk tiz gibi geldi ses. Sennheiser ile karşılaştırınca. Halbuki favorim idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı