Kablosuz farenin pil seviyesini görme

• Konuyu başlatan fixit
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

fixit

Kilopat
Normalde başka cihazlarda Bluetooth & diğer cihazlar bölümünden bakabildiğim pil seviyesine sanırım fare ile alakalı bir durum sebebi ile göremiyorum. Bunu öğrenmenin bir yolu veya kullanabileceğim bir program(Örneğin Bluetooth battery monitör programını kurdum fareyi görmedi) var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Üreticinin ilgili sayfasında fare ile ilgili herhangi bir driver veya ek yazılım bulunmuyor.

asdasd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden, fare ve diğer işaretçi aygıtlar altından, cihazınız için sürücü güncellemelerini kontrol ettiniz mi? Hayırsa bir edin derim. Tamamlanınca bilgisayarınıza farenin marka yahut modeli ile adlandırılmış bir program inmiş mi, bakın. Ancak aygıt yöneticisinden de bir şey çıkmaz ise bilmiyorum, rampage özeline araştırırsanız mutlaka bulursunuz.

Aygıt yöneticisinden, fare ve diğer işaretçi aygıtlar altından, cihazınız için sürücü güncellemelerini kontrol ettiniz mi? Hayırsa bir edin derim. Tamamlanınca bilgisayarınıza farenin marka yahut modeli ile adlandırılmış bir program inmiş mi, bakın. Ancak aygıt yöneticisinden de bir şey çıkmaz ise bilmiyorum, rampage özeline araştırırsanız mutlaka bulursunuz.
Yok hocam sürücü ile alakalı bir problem değil. Sürücü bağlamında güncel.

Android 9 üzeri bir telefonunuz varsa bir de ona bağlamayı deneyin. Bluetooth üzerinden pil durumu aktarım destekli. Orada da göremiyorsanız mouseunuzun şarj durumunu gönderme gibi bir özelliği olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı