Kablosuz klavye ve Fare'yi yine uzaktan şarj etmek

Y. Kesgin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben de Logitech ürünleri var kablosuz klavye ve fare, ama 2 günde bir tak çıkar şarj et ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Yani soketler bozulabilir. Bu şekilde yıllarca kullanan var mı acaba? Ayrıca klavye ve fareyi kablosuz şarj etme yönte mi var mı? Logitech mouse pad var fareyi şarj ediyor, ama ben XL tam boy mouse pad kullanmak istediğimden onu almak istemiyorum.

Bendede logi klavye ve mouse var ama hergün çalışmama rağmen sarzları en az 1 ay gidiyor. Buda yılda maximum 12 kere şarza takmak oluyor ve bu sayının zarar vereceğini düşünmüyorum.

Bendede logi klavye ve mouse var ama hergün çalışmama rağmen sarzları en az 1 ay gidiyor. Buda yılda maximum 12 kere şarza takmak oluyor ve bu sayının zarar vereceğini düşünmüyorum.
ben her gün 4 ya da 5 saat falan pc başındayım ve 2. gün takıyorum, pil bitiyo. ama sürekli açık kalıyo, bir süre sonra kendi kapanıyo sözde, ama bilmiyorum sadece ışıklarıda sönüyo olabilir. minik anahtrından komple kapatsam çok uzun gider mi acaba onu denemedim, ama açıkçası onlada uğraşmamak için sordum:)

gerçi telofonlarda da benzer şarj soketi var ve yıllarca her gün takılıp çıkarılıyor, sorun olmaz sanırım.

ben her gün 4 ya da 5 saat falan pc başındayım ve 2. gün takıyorum, pil bitiyo. ama sürekli açık kalıyo, bir süre sonra kendi kapanıyo sözde, ama bilmiyorum sadece ışıklarıda sönüyo olabilir. minik anahtrından komple kapatsam çok uzun gider mi acaba onu denemedim, ama açıkçası onlada uğraşmamak için sordum:)

gerçi telofonlarda da benzer şarj soketi var ve yıllarca her gün takılıp çıkarılıyor, sorun olmaz sanırım.
Bende ortalama 10 saat kullanıyorum işim bittiğinde bende öylece bırakıyorum o tasarruf moduna geçiyor olabilir. Klavyede tuş ışıklarını genelde gündüz olduğu için açmıyorum böylece uzun süre gidiyor muhtemelen.

Telefon benzetme yerinde olmuş bende çok birşey olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı