Kablosuz Kulak üstü Kulaklık önerisi

Bütçe
500-1000 Civarı

batug.kocak

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Bluetooth, kulak üstü bir kulaklık aramaktayım. Öncesinde JBL T550 BT kullandım, genel olarak memnundum fakat bu sefer bir üst segmentten bir kulaklık almayı düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz kulaklıklar var mı? Ufak bir açıklama ile birlikte yazarsanız çok sevinirim. JBL ile film izlemeyi sevdiğimi pek söyleyemeyeceğim.

Ses kasma takıntım yok, genel olarak müzik, dizi-film için kullanacağım.

Şu iki ürün arasında kaldım. Aşırı fazla müzik dinlemiyorum fakat evde film-dizi ve ses kasma olmayan oyunlar, dışarıda ise müzik için kullanacağım. Hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam,

Bluetooth, kulak üstü bir kulaklık aramaktayım. Öncesinde JBL T550 BT kullandım, genel olarak memnundum fakat bu sefer bir üst segmentten bir kulaklık almayı düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz kulaklıklar var mı? Ufak bir açıklama ile birlikte yazarsanız çok sevinirim. JBL ile film izlemeyi sevdiğimi pek söyleyemeyeceğim.

Ses kasma takıntım yok, genel olarak müzik, dizi-film için kullanacağım.

Şu iki ürün arasında kaldım. Aşırı fazla müzik dinlemiyorum fakat evde film-dizi ve ses kasma olmayan oyunlar, dışarıda ise müzik için kullanacağım. Hangisini tercih etmeliyim?
Q10 kullanıyorum hali hazırda çok memnunum ses seviyesi, bas seviyesi ve kalitesi çok başarılı. Özellikle şarj süresi çok iyi.Q30 bir üst modeli benim şahsen deneme imkanım olmadı ama az çok tahmin edebiliyorum ses kalitesini. Aktif gürültü engelleyici özelliğide mevcut bu modelde.
Arctis 1 de güzel bir kulaklık ama dışarıda kullanmak için ben pek uygun bir model olduğunu düşünmüyorum. Senin kullanım şekline tam olarak uygun değil bence ama o da başarılı bir kulaklık.

Q10 kullanıyorum halihazırda çok memnunum ses seviyesi, bas seviyesi ve kalitesi çok başarılı. Özellikle şarj süresi çok iyi. Q30 bir üst modeli benim şahsen deneme imkanım olmadı ama az çok tahmin edebiliyorum ses kalitesini. Aktif gürültü engelleyici özelliğide mevcut bu modelde.
Arctis 1 de güzel bir kulaklık ama dışarıda kullanmak için ben pek uygun bir model olduğunu düşünmüyorum. Senin kullanım şekline tam olarak uygun değil bence ama o da başarılı bir kulaklık.

Teşekkür ederim, biraz daha araştırma yapacağım ama sanırım Q30 tercihim olacak gibi duruyor.

Q10 için cevap verebilirsen, müzik dışında bir film izlerken veya oyun oynarken sesin geç geldiğini hissedebiliyor musun? Yoksa gecikmesi düşük mü?

Aktif olarak telefonda pubg oynarken kullanıyorum. Büyük olmasada bir gecikme var tabii ki ama film tarzı şeylerde pek bir gecikme hissetmedim. AAC özelliğini kapatınca gecikmenin baya düştüğünü deneyimledim ben o yüzden oyun oynarken AAC kapatıp müzik dinlerken açıyorum.

Geri
Yukarı