Kablosuz kulaklık içi kulaklık önerisi

Maksimum 150 TL bütcem var Xiaomi önerdiler ama farklı farklı modelleri var. Hangisini almalıyım?
Bence Xiaomi yerine Qcy ya da Haylou al. Qcy t5 kullanıyorum 1 yıldır. O kadar düşürmeme rağmen kırılmıyor. Ses kalitesi güzel. Son ses seviyesi rahatsız edecek kadar değil ama aşırı ses seviyorsan memnun etmez. Ses yalıtımı çok iyi. Son seste bile dışarı ses vermiyor. Bataryası 6 saat gidiyor kutusuna koymadan (kullanıma da bağlı). Malzeme kalitesi de güzel.

Xiaomi Earbuds kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır.
Genelde biraz bile eğilsem düşme seviyesine geliyor ve bazen düşüyor fakat kırılmadı bu zamana kadar sağlam yani.
Ses kalitesini ise bende KZ ZSN Pro X var ona kıyasla çok çok kötü.
Normal insan konuşmasını bile duymamak için sesi sona kadar almak gerekiyor.

Xiaomi Earbuds kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır.
Genelde biraz bile eğilsem düşme seviyesine geliyor ve bazen düşüyor fakat kırılmadı bu zamana kadar sağlam yani.
Ses kalitesini ise bende KZ ZSN Pro X var ona kıyasla çok çok kötü.
Normal insan konuşmasını bile duymamak için sesi sona kadar almak gerekiyor.
KZ ZSN Pro X hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir misiniz?

KZ ZSN Pro X hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir misiniz?

Eskiden beri 5-10 TL'lik kulaklıklar kullanıyordum ve genelde maksimum 1 ay sonra bozuluyor ya da kopuyorlardı.
Bunu alalı 1 yıl olmuştur belki de geçmiştir en ufak bir sorun bile yaşamadım.
Kablosunda sorun yaşarsan kulaklık ve kablo birbirine takmalı olduğu için kablo değiştirmen sorunu çözecektir.
Ses kalitesine geldiğimizde o 5-10 TL'lik kulaklıklara göre efsane bir ses deneyimi yaşatıyor.
Kendi çapında ise tizleri baslara göre daha fazla.
Kablolu kulaklıklar ve kendi düzeyindeki rakiplerine göre kesinlikle tercih edilebilir bir kulaklık, tavsiye ederim.

Geri
Yukarı