Kablosuz kulaklık önerisi

Hocam sen nereden almıştın ürünü çoğu kişide var ama bazı kişiler sorunsuz diyor anlamadım farklı üretim serileri falan mı var acaba?

Hocam Trendyol'da alfatek teknoloji isimli mağazadan aldım ilk alırken bende çok düşündüm ses sorunu yaşar mıyım diye ama düşündüğüm gibi olmadı hatta mikrofonu sesi bayağı temiz veriyor.

Merhaba, kablosuz kulaklık önerilerinizi alabilir miyim? Ben şu 2 modeli düşünüyorum F/P gözüküyor.
Logitech G535 Lıghtspeed
Razer Baracuda X

Başka önerileriniz varsa alabilirim.

Kendim kullanıyorum. Çok kaliteli ürün. Dip ses falanda yok hiçbir soruna rastlamadım. Corsair satış sonra desteği de biliyorsunuzdur, çok iyi. Void Elite tavsiye ederim.

Kendim kullanıyorum. Çok kaliteli ürün. Dip ses falanda yok hiçbir soruna rastlamadım. Corsair satış sonra desteği de biliyorsunuzdur, çok iyi. Void Elite tavsiye ederim.

Mikrofon kalitesi ve ses performansı nasıl oyunlarda?

Hayır sadece kablolu ve kablosuz modeli var. Renklerine göre de fiyat değişebiliyor.
Tamamdır teşekkürler.

Biraz araştırdım da bazı problemleri olduğu söyleniyor cızırtı vs. ayar yapılması gerekiyormuş sizde durum nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı