Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

HighNoon

Decapat
Öncelikle profesyonel olarak oyun oynuyorum diyebilirim ve bu işten gelirim de var, bu sebeple sağlam bir ürün almak istiyorum. Film, dizi, müzik gibi şeyler için de kullanmak istiyorum ama önceliğim oyun ve müzik. Çok fazla bir fikrim olmadığı için size sormak istedim şu an aklımda Logitech G933, HyperX Cloud Flight, Corsair Void gibi şeyler var. G933'e mouse olarak da Logitech kullandığım için sıcak bakıyordum ancak şarjı mouseda iyi giderken G933'de ışıklandırmalarla birlikte 8 saat civarı gittiğini okuduğum için şu sıralar aklım Cloud Flight'ta ancak internet üzerinde SS önerenleri de görüyorum. Sizce hangi kulaklığı almalıyım? Bütçemi 1000TL olarak belirledim üstüne çıkmayı çok kaliteli bir şey olmadığı sürece düşünmüyorum. PC başından kalkıp mutfağa gittiğimde falan da ses kesilmesin veya cızırtı sesi vermesin istiyorum ancak böyle kaliteli markalarda böyle sorun yaşamam diye umuyorum.

Önerilerinizi bekliyorum ancak lütfen önerirken şu kulaklık diğerinden şuna göre daha iyi diye bilgilendirirseniz sevinirim dediğim gibi internette okuduğum kadarıyla bildiğim için biri Cloud Flight al geç vb. derse nedenini de öğrenmek istiyorum.
(Yazdığım markaları internet üzerinde onları gördüğüm için yazdım sizin de önereceğiniz farklı markalara da açığım, şimdiden teşekkürler.

Hocam bende çok arada kaldım arctis 7 ve g733 arasında sence hangisini almalıyım
Hocam G733 kullanıyorum çok güzel kulaklık.

Arctis 7'den her yönüyle daha iyi. Arctis 9'la karşılaştırılmalı. Arctis 9'un 7.1'leri bir tık daha iyi ama bass, hafiflik, tiz, mikrofon, rahatlık olarak G733 daha iyi. Kısacası Arctis 7'den daha iyi ve Arctis 9'dan 7.1 hariç daha iyi.

Kendi konumu atayım. İsterseniz mikrofon kalitesini vesaire test edebilirim Discord üzerinden.

Ek olarak bu konuda güzel yazmışım.

Sorularınız olursa elimden geldiğince en iyi cevabı vermeye çalışırım.

Çevre birimleri hakkında @TÇB çok bilgilidir.

Ben G733 almanızı tavsiye ederim, etiketlediğim kişi kullanıyor, sorularınızı sorabilirsiniz. @Yiğit KAMURAY
Hocam G733 kullanıyorum çok güzel kulaklık.

Arctis 7'den her yönüyle daha iyi. Arctis 9'la karşılaştırılmalı. Arctis 9'un 7.1'leri bir tık daha iyi ama bass, hafiflik, tiz, mikrofon, rahatlık olarak G733 daha iyi. Kısacası Arctis 7'den daha iyi ve Arctis 9'dan 7.1 hariç daha iyi.

Kendi konumu atayım. İsterseniz mikrofon kalitesini vesaire test edebilirim Discord üzerinden.

Ek olarak bu konuda güzel yazmışım.

Sorularınız olursa elimden geldiğince en iyi cevabı vermeye çalışırım.

Çevre birimleri hakkında @TÇB çok bilgilidir.
Hocam bazı kullananlar demişki ses valorantta falan boğuk ve az geliyor diye benimde kafam buna takıldı bu ayarlanabiliyormu g Hub dan sizde yaşadınızmı bu problemi

Hocam bazı kullananlar demişki ses valorantta falan boğuk ve az geliyor diye benimde kafam buna takıldı bu ayarlanabiliyormu g Hub dan sizde yaşadınızmı bu problemi
Ayarlanıyor. Oyun için özel ayar yapabiliyorsunuz veya yapmayabiliyorsunuz. Çoğu kişi bilmiyor bu ayarı. Şahsen bende çok geç buldum. Çok değişik bir yere koymuşlar menüde. Otomatik oyunlar için açık geliyor bu ayar ve özel bir ayar yapmadığımız için "Flat" dediğimiz ayara geçiyor otomatik olarak herhangi bir oyuna girdiğimizde. Ses öyle kötü ve boğuk geliyor ama çok kolay ayarlanıyor ama nereden ayarlandığını çoğu kişi bilmiyor. Ayarlama kısmını bulamıyor çünkü çoğu kişi. Bende zor buldum.

Dediğim ayar sekmesine girmek için G733'ün ayarlarına değil G Hub'ın oyun için ayar kısmına giriyoruz. G733'ün değil.

Burada çoğu kişi G733'e girip oradan arıyor ayarı bulamıyor. Bende öyle 30 dakika arayıp bulamadım. Aslında ana sayfanın üstünde.
1620789143925.png

Yukarıda olan kısma tıkladığımızda böyle bir sekme çıkıyor. Oyunlara özel ayar yapabilir veya yapmayabilirsiniz buradan. Örneğin ben "A Way Out" "Battlefield 5" "Death Stranding" "GTA V" "Stardew Valley" için bir ayar yapmasını istemedim. Masaüstünde kullandığım ayarları kullanıyorum. Diğer oyunlar içinse ayar yaptım.
1620789307186.png

Ayarlanıyor. Oyun için özel ayar yapabiliyorsunuz veya yapmayabiliyorsunuz. Çoğu kişi bilmiyor bu ayarı. Şahsen bende çok geç buldum. Çok değişik bir yere koymuşlar menüde. Otomatik oyunlar için açık geliyor bu ayar ve özel bir ayar yapmadığımız için "Flat" dediğimiz ayara geçiyor otomatik olarak herhangi bir oyuna girdiğimizde. Ses öyle kötü ve boğuk geliyor ama çok kolay ayarlanıyor ama nereden ayarlandığını çoğu kişi bilmiyor. Ayarlama kısmını bulamıyor çünkü çoğu kişi. Bende zor buldum.

Dediğim ayar sekmesine girmek için G733'ün ayarlarına değil G Hub'ın oyun için ayar kısmına giriyoruz. G733'ün değil.

Burada çoğu kişi G733'e girip oradan arıyor ayarı bulamıyor. Bende öyle 30 dakika arayıp bulamadım. Aslında ana sayfanın üstünde.
Eki Görüntüle 1019480

Yukarıda olan kısma tıkladığımızda böyle bir sekme çıkıyor. Oyunlara özel ayar yapabilir veya yapmayabilirsiniz buradan. Örneğin ben "A Way Out" "Battlefield 5" "Death Stranding" "GTA V" "Stardew Valley" için bir ayar yapmasını istemedim. Masaüstünde kullandığım ayarları kullanıyorum. Diğer oyunlar içinse ayar yaptım.
Eki Görüntüle 1019482
Peki hocam dc den ark kabul edermisin st4r

Yeni konular

Geri
Yukarı