Kablosuz oyuncu mouse önerisi

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Merhaba herkese. SteelSeries Rival 600 Mouse'umda kauçuk problemi yaşadıktan sonra servise yolladım ve 2 haftadır serviste. Geçen hafta aradığımda 12 Ekim pazartesi ararsanız size net bir bilgi verebiliriz ve mümkünse ücret iadesi yaparız gibi bir şey demişlerdi. 500 TL para iadesi alacağım büyük ihtimalle ve bu ücretin üzerine maksimum 100TL ekleyerek kablodan kurtulmak, kablosuz bir mouse almak istiyorum. Aşağıda yapmış olduğum araştırmalar sonucunda bulduğum birkaç model var. Kullananlardan görüşlerini, diğer arkadaşlardan da tavsiyelerini bekliyorum. Marka model fark etmez. Kauçuklu bir şey olmasın, kronik sorunu olmasın yeter. Elimin boyutlarını da şöyle ifade edebilirim, Rival 600 elime tam oturuyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
El ölçüleriniz ve tutuş şekliniz nedir?
El ölçülerimi gün içerisinde yazacağım. Rival 600 e oturuyordu elim gayet rahat ediyordum o kadar diyebilirim şimdilik. Tutuş şeklim şu rahat olan ismini unuttum pençe değil de öbürü anladınız siz.
Ben bunu kullanıyorum. İndirim takip edersen güzel bir fiyata yakalarsın
Mouse güzel ama 600 e iner mi sizce. Işık falan önemli değil şarjı gitsin yeter. Işık şarjını yarıya indiriyorsa benim için dezavantaj olur.

Yanında mouse pad de veriyormuş benim SS Qck mouse padim var ama kenarları hafiften açılmaya başlamıştı. Bu mouse güzel gibi görünüyor şuan. @mirsady şarjı type c kablosuyla mı oluyor g603 e göre avantajları neler bir de ne kadar zamandır kullanıyorsunuz. Sizi biraz yoracağım ama bilgi verebilirseniz çok sevinirim :)
Pugio II ve Impact II modellerini inceledim biraz. İkisinde de mouse'un içi görünüyor pek beğenmedim açıkçası tasarımını.

Son düzenleme:
G305 olabilir. İndirimle 400 tl civarına düşmüştü beyaz renklisi geçen hafta. Ama boyut olarak biraz da küçük kalabilir Rival 600 ile kıyasla.
Arkadaşım g305 aldı kamerasından gördüm bana küçük o mouse.

Şaka yapıyorsun herhalde :D 600 ün parasını geri alıp neden 650 alayım güzel kardeşim 650 de erimiyor muymuş kauçuk? Üzerine 650 1000tl. :)

Arkadaşım g305 aldı kamerasından gördüm bana küçük o mouse.

Şaka yapıyorsun herhalde :D 600 ün parasını geri alıp neden 650 alayım güzel kardeşim 650 de erimiyor muymuş kauçuk? Üzerine 650 1000tl. :)
Hocam hala bekliyorum el ölçülerinizi :D :D :D. Ya da bana söylemek yerine şuraya tıklayın. Oradan kendiniz bakabilirsiniz.

Hocam hala bekliyorum el ölçülerinizi :D :D :D. Ya da bana söylemek yerine şuraya tıklayın. Oradan kendiniz bakabilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın derslerim yoğun. Müsait bir zamanda orayı doldurup sonuçları paylaşayım 🙃
Güncel fiyatını bilmiyorum da Razer Lancehead seçeneklerden birisiyse boşver hatta Razer'ı direkt pas geç. Güzellik olarak rakipsiz ama Synapse ayrı problem teknik servis olmaması ayrı problem.

Not: P508 bayağı güzelmiş yalnız ama çok küçük. Eline oturmazsa işkence olur o tip fareler.
Evet, fotoğrafta büyük gibi görünüyor ama küçükmüş videosunda gördüm.
@MrPeedro hocam şuan müsaitim ölçüleri aldım şu şekilde:
1602497117799.png

Tutuş şeklimi fingertip seçtim ama claw ile fingertip arası bir şey. Belki de şuan kullandığım eski mouse'um küçük olduğu için bana öyle gelmiştir. Biz fingertip diyelim.
Bunlar çıktı:
1602497305277.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı