Kablosuz RGB fare önerisi

Çakması olsa ne onun sunduğu kullanım süresini, sensör kalitesini, Switch kalitesini, malzeme kalitesi ve kablosuz bağlantı özelliğini karşılar mı?

Tabii ki de hayır! Bütçe belirtin GameNote MS1021W Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alın size çakma olmayan kablosuz. :)

Amacım onu kastetmek değil doğru söylüyorsunuz ama şuna bir fare 900 lira vermek benim için zor o yüzden çakma vs dedim.

SteelSeries SSM62604 Aerox 3 RGB Siyah Kablosuz Gaming Mouse Fiyatları mesela bu buldum ama bu çok pahalı bunların çakmaları vs yok mu? :D

Bu fiyatlara çıkarsan çok iyi bir mousedir. @SideWinder hocam Çin'den çok daha makül fiyata getirtmişti.

150 200 diyelim hocam .
Aliexpress'den kupon kardeşliği ile Deluxe M800 Wireless PMW 3335 sensörlü alabilirsin ama 20 gün sonra stoklara gelicekmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyatlara çıkarsan çok iyi bir mousedir. @SideWinder hocam Çin'den çok daha makül fiyata getirtmişti.

409 lira hocam bu ben Max 200.
AliExpress'den kupon kardeşliği ile Deluxe M800 Wireless pmw 3335 sensörlü alabilirsin ama 20 gün sonra stoklara gelecekmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

https://www.amazon.com/Lightweight-...RQ8AW50DTY4&psc=1&refRID=Z62SWR1Q4RQ8AW50DTY4 bu nasıldır?
Bir de böyle bir teklif var sizce nasıl?

resim_2021-02-26_211605.png

Yeni konular

Geri
Yukarı