Kablosuz USB Adaptör Tavsiyesi

Madem kendi kafana göre hareket edecektin, neden konu açtın ?
Dostum sende sürekli olumsuz yorum yazıyorsun. Geçen seferde DH' den mi aldın önerileri falan demiştin.
Sonuçta kişisel tercihim. Konuyu açıp açmayacağımı sana soracak değilim. Sonuçta burası bir forum sitesi. Zira son_goku arkadaşımız bu modeli önermiş ;)
Şuan için sorunsuz, çok iyi çalışıyor. Bağlantı gücü %99-100 arası. Umarım uzun vadede sorun çıkarmaz.

Modemin bir benzerini geçen ay yan komşumuza aldık, yan dairesindeki evden kullanmalarına rağmen güçlü sinyal alıyor. Neden önermediğinizi anladım. Eğer markadan dolayı ise bu da sizin kişisel tercihinizdir.

blueblood, masaüstünde kullanıyorsan keşke AirTies 2411 alsaydın.

Bu arada modeminde 5 GHZ desteği varsa 5 GHZ kullanmanı tavsiye ederim zira USB Adaptor de destekliyor.

Dostum sende sürekli olumsuz yorum yazıyorsun. Geçen seferde DH' den mi aldın önerileri falan demiştin.
Sonuçta kişisel tercihim. Konuyu açıp açmayacağımı sana soracak değilim. Sonuçta burası bir forum sitesi. Zira son_goku arkadaşımız bu modeli önermiş ;)
Şuan için sorunsuz, çok iyi çalışıyor. Bağlantı gücü %99-100 arası. Umarım uzun vadede sorun çıkarmaz.

Sorun çıkartmaz ise iyidir.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı