Kablosuzonline nasıldır?

Nirana

Decapat
Ayvalık'ta yaşıyorum ve Türk Telekom ile maximum 7 download alabiliyorum ve canım sıkılıyor. Ayvalık'ta hizmet veren internet sağlayıcı Kablosuzonline altyapı olmadan 100Mbps'ye kadar veriyor Instagram'da attıklarına göre ama ping değeri nasıl olur, bilmiyorum. Çatıya bir alıcı yerleştiriyorlar galiba eve de bir modem almak gerekiyor. Online oyun oynayan birisiyim pingim ne kadar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi araştırdım, Kayseri'de yaşıyorum sanırım ben bu hizmeti alamıyorum doğru mu?

WISP şeklinde çalışıyor yani ana merkezde ki interneti dağıtıcılar yöntemiyle kullanıcılara dağıtmak ama ping konusunda çok emin değilim.

Değerli Forum Üyeleri;
KablosuzOnline Tescilli Markamız Altında 2013 Yılından Bu Güne Kadar Ayvalık ve Bölgesinde BTK Tarafından Yetkilendirilmiş ISS İşletmecisi Olarak Hizmet Sunmaktayız. Hizmetimiz Elbette Ping Değerleri konusunda bir Uçtan uca Fiber yani FTTX hizmetindeki hız değerleri gibi stabil olmayabiliyor. İşin Doğası gereği kullanılan Frekanslar zaman zaman çevresel diğer etkenlerden dolayı entefere olabiliyor. Bu gibi olumsuz durumlara anında müdahale ediyoruz. Bu tür olumsuzluklar dışında hizmetimiz VDSL Hizmetinden çok daha yüksek hız değerlerine sahiptir. Özetleyecek olur isek... Fiber Olmayan Bölgelerde VDSL (Hiper) olarak hizmet sunulan bölgelerde Hız ve Ping Değerlerimiz çok daha iyidir. Şayet Binanızda Fiber Alt Yapınınız var ise O vakit sizlere KablosuzOnline Olarak FİBER üzerinden de hizmet verebileceğimizi ifade etmek isterim. Saygılarımızla Yusuf Kürşat ALKANER - İzmar Bilişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Yeni konular

Geri
Yukarı