Kaç Mbps alabilirim?

• Konuyu başlatan cnx1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 726

cnx1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Evde internet paketi değiştirme fikrim var ama destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Altyapı sorgulamalarında hiçbir bilgi çıkmıyor, attığım fotoğraftan anlaşılabiliyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Netspeed'in ya da millenicom'un sitesinden altyapı sorgulama ile maksimum değeri görebilirsin.

Merhaba. Evde internet paketi değiştirme fikrim var ama destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Altyapı sorgulamalarında hiçbir bilgi çıkmıyor, attığım fotoğraftan anlaşılabiliyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu değerler ile çok iyi bile alıyorsunuz.
Bulunduğunuz bölgenin Telekom müdürlüğüne dilekçe verin altyapı iyileştirme için.
Ve Türk Telekom'dan başka bir firma kullanmayın.

Netspeed'in ya da millenicom'un sitesinden altyapı sorgulama ile maksimum değeri görebilirsin.
Altyapı sonradan yapıldı birçok siteden denedim altyapım gözükmüyor

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    37,1 KB · Görüntüleme: 80
Bu değerler ile çok iyi bile alıyorsunuz.
Bulunduğunuz bölgenin Telekom müdürlüğüne dilekçe verin altyapı iyileştirme için.
Ve Türk Telekom'dan başka bir firma kullanmayın.
Teşekkürler, Harekete geçeceğim, altyapı döşeme işlemleri yapılırken 35 Mbps'ye kadar desteklediği söylendi.

Altyapı sonradan yapıldı birçok siteden denedim altyapım gözükmüyor
Adres bilginizi yanlış belirtmiş olabilir Türk Telekom. Geçen bir arkadaşta daha aynı durum yaşanmıştı.

Türk Telekom OIM uygulamasını indirip, kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp e-Faturanızı görüntüleyebilir misiniz? Büyük ihtimal adres farklı yazacaktır hizmet aldığınız olarak.

Adresi bulduysanız şu sitelerden sorgu yapalım.

---
Altyapınız hakkında konuşmak gerekirse Download SNR margin değeri inanılmaz derecede sınırda. Kablo arızası, ek kopma oksitlenme gibi bir sorun yaşıyor olabilirsiniz ya da santral mesafeniz teorik sınır olan 500-600m uzağında kalıyor olabilir. Bunu anlamak için ankastreden beri hız testi, SNR değeri bakılmalı. Eğer ankastreden beri CAT6 kablo çekerseniz bir ihtimal SNR değeri düzelip alabileceğiniz hız max değeri yükselebilir.

Geri
Yukarı