Çözüldü Kadıköy bitpazarı hangi günler açık?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Kadıköy bitpazarını gezmek istiyorum. Forumda birkaç yerde sadece salı ve cuma günleri açık olduğu söylenmiş. Google haritalardan baktığımda sadece pazar günü açık görünüyor.
Ben bilgisayar parçaları, elektronik parçalar için gezmek istiyorum.
Bu sıralar günleri belki değişmiştir. Bu yüzden yakın zamanda giden varsa hangi günler açık acaba?

Çözüm
Salı günü normal pazar oluyor o alanda. Cuma günü bitpazarına gidebilirsiniz.
Kadıköy bitpazarını gezmek istiyorum. Forumda birkaç yerde sadece salı ve cuma günleri açık olduğu söylenmiş. Google haritalardan baktığımda sadece pazar günü açık görünüyor.
Ben bilgisayar parçaları, elektronik parçalar için gezmek istiyorum.
Bu sıralar günleri belki değişmiştir. Bu yüzden yakın zamanda giden varsa hangi günler açık acaba?

Daha bugün gezdim ama eskisi gibi güzel değil hocam, İstanbul'da yer arıyorsanız ve PC parçası içinse avcıların bitpazarı daha iyi pazar günleri kuruluyor.

Daha bugün gezdim ama eskisi gibi güzel değil hocam, İstanbul'da yer arıyorsanız ve PC parçası içinse avcıların bitpazarı daha iyi pazar günleri kuruluyor.
Adı nedir tam olarak? Google haritalarda ne diye aratırsam bulurum? Aratınca farklı bölgelerde yerler çıkıyor.

Avcılar ambarlı semt pazarı, pazar günleri kuruluyor. Kadıköy pazarından çok daha temiz ve düzgün bir pazar. PC parçası daha fazla bulunuyor ekstra olarak.
Teşekkür ederim. Bozuk/sağlam harddisk satan tezgahları gördünüz mü hiç acaba? Fiyatını sorduysanız kaç TL civarında söylüyorlar? Pazar günü gitmek istiyorum.

Teşekkür ederim. Bozuk/sağlam hard disk satan tezgahları gördünüz mü hiç acaba? Pazar günü gitmek istiyorum.

Evet HDD rahat bulursunuz her iki pazarda da. Ama fiyat olarak sizi üzebilir haberiniz olsun eskiden ucuzdu fakat şu anda biraz daha tuzlu fiyatlar yani bitpazarından risk alarak 3 tane disk alacağıma Letgo'dan 1 tane emin olduğum alırım.

Evet HDD rahat bulursunuz her iki pazarda da. Ama fiyat olarak sizi üzebilir haberiniz olsun eskiden ucuzdu fakat şu anda biraz daha tuzlu fiyatlar yani bitpazarından risk alarak 3 tane disk alacağıma Letgo'dan 1 tane emin olduğum alırım.
Eğer alırsam diyotu bozulan diskimin aynı devre kartından bulup alırım veya çok ucuza verenler olursa içini söküp süs haline getiririm. HDD'lere biraz meraklıyım.
İlginiz için teşekkürler.

Geri
Yukarı