Kadıköy Moda'da Taliban bayrağı açıldı

Burası Kadıköy Moda, düşünün Moda bu hale geldiyse Fatih, Sirkeci, Esenyurt vs. ne haldedir! Her zamanki gibi ne bir kadın ne çocuk var yanlarında!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülke ayaklansa ne olur ? Polis suriyelilerden yana. Koruma altına almışlar.
Özel harekât da gelmiş hemen. Sınırda dursalar daha çok faydaları olur ama onlar da aldıkları emre göre hareket ediyor, bir şey diyemiyorsun. Yine de bütün bir millet uyanırsa değil polis hiçbir güç önünde duramaz. Biz toplum olarak ne birliği öğrenebildik ne de birlikten doğan kuvveti. Buna mani olanları zaten hiç göremedik.

Edit: Yeri gelmişken paylaşayım.

Orduya ilk katıldığım günlerde, bir Arap binbaşısının “Kavm-i Necip evladına sen nasıl kötü muamele yaparsın” diye tokatladığı bir Anadolu çocuğunun iki damla göz yaşında Türklük şuuruna erdim. Onda gördüm ve kuvvetle duydum. Ondan sonra Türklük benim derin kaynağım, en derin övünç membaım oldu. Benim hayatta yegane fahrim, servetim, Türklükten başka bir şey değildir.

–Mustafa Kemal Atatürk

Kaynak: Türk ve Türklük, Türk Standartları Enstitüsü, s.19

Son düzenleme:
Almanya gibi bir yerde bunu yapanlar Türkiye'de neler yapmaz düşünün artık.

"Bir hükûmet iyi midir, fena mıdır? Hangi hükûmetin iyi veya fena olduğunu anlamak için, "Hükûmetten gaye nedir?" bunu düşünmek lazımdır. Hükûmetin iki hedefi vardır. Biri milletin korunması, ikincisi milletin refahını temin etmek. Bu iki şeyi temin eden hükûmet iyi, edemeyen fenadır."
- Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Antalya’da bir plaja Afganistan bayrağı çekmişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada vatanseverlik yaparlar ama ülkelerine gelince korkup kaçarlar böylelerini de reis reis dedikleri adam din kardeşlerimiz diye alırlar ülkeye sözün bittiği yerdeyiz çok yazık yakında ülkemizi sahiplenir bunlar ve işte o zaman film kopar yazık ülkemin bitişi böyle olmamalıydı.

Geri
Yukarı