Kadıköy Moda'da Taliban bayrağı açıldı

Burası Kadıköy Moda, düşünün Moda bu hale geldiyse Fatih, Sirkeci, Esenyurt vs. ne haldedir! Her zamanki gibi ne bir kadın ne çocuk var yanlarında!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara laf söylemek sevaptır. Ben her konu altında ağzıma geleni saydırıyorum. Kimsenin ırkçılık ile suçladığı olmadı. Atış serbest :) Normalde ırkçı olmayan birisiyim, bu davarlar yüzünden ırkçı oldum.
Var var, forumda birkaç tane arap sevici var, ama engelli listeme bakmam lazım, bakmak için harcayacağım efora değmez. :)

Var var, forumda birkaç tane arap sevici var, ama engelli listeme bakmam lazım, bakmak için harcayacağım efora değmez. :)
Gerek yok :) Bana hiç denk gelmediler. Karısını, çocuğunu savaşta bırakıp bu ülkeye gelenleri, destekleyecek dangalakların olduğunu pek sanmıyorum. Nedense sınırdan geçen kadın veya çocuk göremedik. İt kopuklar toplanıp ülkeyi bastı. Tek bir silah sıkmadan ülkeyi ele geçiriyorlar. Zaferlerini de sahillerde Taliban bayrakları açarak kutluyorlar! Ne garip değil mi? Aslında Taliban'dan kaçmışlardı :)

Gerek yok :) Bana hiç denk gelmediler. Karısını, çocuğunu savaşta bırakıp bu ülkeye gelenleri destekleyecek dangalakların olduğunu pek sanmıyorum. Nedense sınırdan geçen kadın veya çocuk göremedik. İt kopuklar toplanıp ülkeyi bastı. Tek bir silah sıkmadan ülkeyi ele geçiriyorlar. Zaferlerini de sahillerde Taliban bayrakları açarak kutluyorlar! Ne garip değil mi? Aslında Taliban'dan kaçmışlardı :)

Kötü bir dönemden geçiyoruz, ufak bir kıvılcım çok vahim sonuçlara neden olabilir. Seçimi bekleyelim diyeceğim ama kışkırtmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Türk milletini zorlu günler bekliyor. İlk fırsatta işi hükümete bırakmadan birlik olup bunları göndermemiz lazım. Ya seve seve ya da zor yolla. Bunu dediğim için bana oturmuş klavyenin başından saçma sapan hayaller kuruyor falan diyecek insanlar olacak ama durum bu arkadaşlar, hükümetin bizi desteklediği yok ülkemizi terörist afganlarla bölmek istiyorlar zamanı geldiğinde beraber olup bu afganları başımızdan savmamız gerekecek. Her şeye hazır olun.

Kötü bir dönemden geçiyoruz, ufak bir kıvılcım çok vahim sonuçlara neden olabilir. Seçimi bekleyelim diyeceğim ama kışkırtmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Ufak bir kıvılcıma ihtiyaç var gibi gözüküyor. Yoksa istedikleri gibi at koşturmaya devam edecekler. Seçim sonuçlarından hayır gelmez. Yine bir kişinin attığı yüz oy sayesinde başa gelirler. Malum boşuna sandıkların başında durun sloganları ortaya çıkmadı. Her türlü katakulleyi çeviriyorlar. Ayrıca seçimleri kaybetseler bile gelecek olan iktidar paldır küldür dışarı atamaz bunları. Olaylar sıcakken gönderilmeleri şart.

Ekşi'de sürekli yolda yürüyen kadınları kaydedip paylaşan Afganlarla ilgili başlıklar açılıyor. Gördükçe sinir küpüne dönüyorum Suriler gitsin derken bir de bu Afgan itleri çıktı başımıza. Ama bunlar Surilerden beter hayatlarında hiç kadın görmemiş bunlar !!!

Ekşi'de sürekli yolda yürüyen kadınları kaydedip paylaşan Afganlarla ilgili başlıklar açılıyor. Gördükçe sinir küpüne dönüyorum Suriler gitsin derken bir de bu Afgan itleri çıktı başımıza. Ama bunlar Surilerden beter hayatlarında hiç kadın görmemiş bunlar!

Afganlar sapıktır. Afganlar erkek çocuklarını dansöz yapıp sonra fuhuş yaptırır onların geleneğidir. Afgan itlerini gördüğümüz yerde dövüp öldürmek lazım hepsi hastalıklıdır. Ya giderler ya ölürler.

Afganlar sapıktır. Afganlar erkek çocuklarını dansöz yapıp sonra fuhuş yaptırır onların geleneğidir. Afgan itlerini gördüğümüz yerde dövüp öldürmek lazım hepsi hastalıklıdır. Ya giderler ya ölürler.
Hangi birini döveceksin ki onlar seni döver hepsi hücre evi gibi 5er 10ar geziyor. Bir şey yapmak mümkün değil.

Ulan mazlum gelse bir nebze anlarım. Bu gelenlerin hepsi erkek. Yaşlı, kadın, çocuk yok. Kim neyden kaçıyor ben anlamış değilim. Geçen gün Darıca Halk Plajına gittim. Sohbet edecek adam bulamadım, hepsi mülteci. Azınlık olduk iyice.

Yeni konular

Geri
Yukarı