Kadıköy’de uyuşturucu satıcısının ölümüne sebep olan polis tutuklanarak cezaevine gönderildi

Kadıköy'de polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden şüpheli Çetin Kaya'nın ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmada polis memuru S.E. "Kasten öldürme" suçundan tutuklandı. S.E.´nin savcılık ifadesinde "Bir elini kelepçelemiştik, boşta kalan eliyle benim silahıma hamle yapmaya çalıştı. O esnada da silah patladı. Üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum, olay taksirle oldu" dediği öğrenildi.

Polise memuruna ödül verecekleri yerde hapse atıyorlar bir de. Ne biçim ülke. Bir pislik daha sokaklardan eksilmiş oldu böylece. Türkiye’de polis silahını kullanmasa daha iyi çünkü eninde sonunda ya hapse gidiyor ya görevinden uzaklaştırılıyor!
FC1ACFCF-A453-45C0-A1FD-E2F4067B9427.jpeg

Kaynak
 
Son düzenleme:

esadomer

Decapat
Katılım
20 Nisan 2019
Mesajlar
394
Çözümler
2
Sen de diyorsun işte, görevi adalete teslim etmek, öldürmek değil. O zaman hiç tutuklamakla uğraşmayalım, takır takır vuralım. Kafayı mı yediniz siz? İdam falan da istiyorsunuzdur şimdi siz.
Ben olayı anlatıyorum eğer polis memurunun silahını almaya hareket ettiyse doğru olan yapılmıştır.
 

Emre Rekt

Decapat
Katılım
30 Ekim 2020
Mesajlar
4.043
Çözümler
18
Düşünce şekliniz yanlış. Ne olursa olsun herkesin yaşama hakkı var, olay hakkında net bir yorum yapamayacağım. Ancak kasten öldürme gibi bir durum varsa cezasını çekmeli. Bu mantıkla Kadir Şeker'in de serbest kalması gerekiyor. Birinin yaşayıp yaşamayacağına sen karar veremezsin.

O adam kim bilir kaç kişinin ölümüne sebep oldu. Kısasa kısas? Bilerek de öldürmemiş zaten.
 

MotoCBR

Centipat
Katılım
14 Mayıs 2021
Mesajlar
2.732
Makaleler
8
Çözümler
11
Yer
CBR 1000RR ÜSTÜNDE GİDİYOR
Bu uyuşturucu satıcıların insanların ölümüne sebep oluyor ve tahminim polise iftira attılar hadi tamam belki atmadılar ama eğer polis kasten vursa bile eğer vurmasaydı belki uyuşturucu satıcısı polisi öldürebilirdi ve bunu çok görüyoruz uyuşturucu satıcıları insan öldürse bile serbest bırakılıyor polis abimize Allah kolaylık versin inşallah kısa süre içinde serbest kalır.
Benim düşüncem kimseyi hırgalamaz. Şahsi görüşüm
 
Yukarı