Çözüldü Kadıköy'de Vodafone net nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Connor01

Hectopat
Yer
New York
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :(
Merhabalar İstanbul Kadikoy bölgede Vodafone Net nasıl? İki aynı Vodafone net paketi kullanan arkadaşım var; farklı bölgelerde oturuyorlar ama hızları aşırı alakasız. İkisinde de fiber altyapı var.

Çözüm
Ben 5 ay veya daha fazladır vodafone vdsl internet kullanıyorum. Şunu söylemeliyim eğer başınıza bir problem gelirse bailerinden destek alamazsınız, onlar sadece sizi yönlendirir ve bu güne kadar çok fazla araştırma yaptım hangi internet sağlayıcısı daha iyi diyerek pek fazla sonuç yok. Ben zorunlu olarak vodafone seçtim eğer evinizde kablonet alt yapısı varsa en temizinden onu alın derim. Ben bu 5 aylık süreçte sadece 1 kez drop yaşadım onun dışında stabil 22-23 mbps internet aldım (paketim 24mpbs). Ancak bunun sebebinin vdsl olduğunu düşünüyorum aksi takdirde gece ve gündüz olmak şartıyla bu kadar stabil internet alamazdım. Bu işler böyle hocam maalesef Türkiye de internet süpriz yumurta gibidir kime ne çıkacağı hiç belli değil. Ben sadece şanslı olanlardanım. Birde şu var ping yüksek, ben online oyunlarda 50-53 arası alıyorum ve bu herkesde böyle haberiniz olsun. İyi günler dilerim. Umarım sizin için faydalı olmuştur.

Geri
Yukarı