Kadıköy'deki derbinin kazananı Galatasaray

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız Mesut Özil çok iyidi. !
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galatasaray hakkıyla kazandı. Beşiktaş için iyi oldu.

Şimdi baktım da tribünde oturan Falcao'ya atmış :D.

Yok şu olsaydı yok bu olsaydılarla olacak iş değil bu. Başkalarına suç atacağınıza suçu kendinizde arayın. En kaliteli kadro sizde, Erol Bulut ne yaptı? Pardon kurşunlandınız siz.

Galatasaray oynadı ve kazandı bu kadar.
Hala burada Fenerbahçe'ye sallamak peşindesin. ''Pardon kurşunlandınız siz.'' Biz kurşunlandık bundan dolayı yenemiyoruz diyen birisi varmış gibi ona karşılık vermeye çalışıyorsun. Tamamıyla holigansın.

Fenerliyim ama Mesut'a yazık keşke gelmeseydi. Galatasaray'a gitseydi daha çok iş yapardı çok ciddiyim.
Çok kaliteli topçu kesinlikle başarılı olmasını isterim ama Galatasaray maçları dışında.

Kol ve elden ofsayt çizgisi çekilmediği kuralını arkadaşlara hatırlatır, bir diğer maçtan Onyekuru'nun bu pozisyonunu farklı açıdan verip algı yaparak haklı olduklarını sanan arkadaşlara da ekte bulunan "AYAKTAN" çekilen ofsayt çizgisi ile baş başa bırakıyorum.

Pozisyon temiz, oynamaya devam 🤫
Eki Görüntüle 868870

Ağlamaya lüzum yok resimde görüldüğü gibi tertemiz pozisyon kolay maçtı bu arada bedava 3 puan :D .

Çünkü klasik GS taraftarısınız. Çirkeflik diz boyu. Açıkça görülüyor ki, ortada bir ofsayt yok.
Bak ya bunu yeni gördüm gözümden kaçmış. Genelleme yapmak ne kadar doğru?

Ben de diyorum ki o zaman sana senin gözlerin bozuk. Açıkça ofsayt demiş bir de.

Hala burada Fenerbahçe'ye sallamak peşindesin. ''Pardon kurşunlandınız siz.'' Biz kurşunlandık bundan dolayı yenemiyoruz diyen birisi varmış gibi ona karşılık vermeye çalışıyorsun. Tamamıyla holigansın.
Bugün de holigan olduk çok şükür. Ben Fenerbahçeye sallamıyorum, kendi takımında suç aramayıp hala hakem diyenlere sallıyorum. Zaten normal taraftarlar üzerine alınmazdı.

Ya Fener hak etmedi zaten maçı. Erol Bulut sağ olsun.
Ben bir tek Mesut'a üzüldüm.
Twitter kuşu GS holiganları Mesut ile dalga geçer olmuş. Bütün oyuncularını toplasan bir Mesut etmiyor.

@Azulaa buna ben de çok güldüm. :D

Bir Galatasaray taraftarı olarak artık takımın Kadıköy baskısından kurtulduğunu düşünüyorum. Şu maç özelinde kaybedeceğimize inanmamıştım. Onun haricinde skor, futbol, seyir zevki açısından çok bir şey beklemiyordum zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı