Kadın, tacizcinin telefonunu parçaladı

@DjKedi bunlar yakalanıyor, sonra sınır dışı ediliyor. Hükümetin bir şey yaptığı yok, halkın bir şey yapması kaçınılmazdı zaten. Herkesin namusu ve ilfeti var, namus ve ilfet için gerekirse ölen bir milletiz.

Sınır dışı etmek bir işe yaramıyor kaçak olarak kolayca ülkeye girebiliyorlar sınırlarımızı korumaya almamız lazım.

Zengin Arap topraklarımızı alıyor, fakiri, haini, korkağı mahalle arasında bize artistlik yapıp, kadınlarımıza göz dikiyor. Canım kardeşim naz yapıyor ya!

@495477 kardeşim bizim bilmediğimiz çok fazla olay dönüyor arkada. İsterlerse bunların sınırdan girmesi rahat engellenir ama bir amaçları var. O da ilerleyen zamanlarda çıkar kokusu zaten.

Bence oy ve para için ülkeye alıyorlar. Daha derin olaylar olamaz mı? Olabilir ve muhtemelen o da sizin dediğiniz gibi ilerleyen zamanlar da ortaya çıkar.

Bunları yapıp sosyal medya hesaplarında paylaşan bir çok işgalci var. Hükümet karşıtı bir tweet attığında nasıl kapında beliriyorlarsa, bu ahlaksızlar içinde aynısını yapacaklar. Sınır dışı falan hikaye.

Suriyeli, Pakistanlı, Afgan ülkelerine şartsız şurtsuz gönderilmelidir.
Son 10 yılda verilen vatandaşlıklar tekrardan değerlendirmeye alınmalıdır.
Bir kişi vatandaşlığa alındığında en az 20 yıl oy kullanamamalıdır.
Çözüm ÜMİT ÖZDAĞ - ZAFER PARTİSİ.
Şuan da çözüm bu ama ileride saçmalarsa yeniden değerlendirilir. Partizan olmaya gerek yok ama desteklenecek insanlar iyi belirlenmelidir.

@Orgetmen açıkçası mültecileri kim gönderirse halkımız oyunu ona verecektir diye düşünüyorum.

Sosyal medya da bu durum iyice yayılması lazım. Ben elimden geldiğince etrafımı örgütlüyorum.
Uarın çocuklarımın suratına bakamam yoksa. Dışarıda Suriyeli pakistanlı, Afganistan'lı çeteler tarafından ksıtırılıp dayak vs yerse, ben yaşayamam işte o zaman, hayatımın hiçbir manası kalmaz.
Bugün boomer deyip kızdığımız insanlar gibi olamamak adına bugün elimden geldiğince mücadele edeceğim. Ama bu durum çetecilik ve yasa dışı yollarla olmayacak.
Bu konuda size katılıyorum.

Geri
Yukarı