Kadın ve erkeğin hiçbir zaman eşit olamayacağı gerçeği

Heteroseksüeller haricinde hangi kimlik veya yönelim normal karşılanıyor? Olsa olsa lezbiyenliği fantezi olarak görür millet.

Heteoseksuel birisi bunu hiçbir yerde belirtme gereği duymuyor. Ama heteroseksuel olmayan birisi bunu yerli yersiz belirtme gereği duyuyorsa bu durum doğal olarak normal karşılanmıyor. Heteoseksuel birisi de kalkıp da yerli yersiz bunu belirtme gereği duysa o da normal karşılanmaz.

Hayır alakası yok. Bu özellikleri ile ön plana çıktıkları için bazı insanların midesi bulanıyor. Ben de dahil. Eş cinselsen banane kardeşim. Sen niye ilgi görmek için bunu söylüyorsun bana. İşte bu yüzden desteklenmiyorlar. Eş cinselsen, içinde yaşa bunu. Dün Twitch'te yayın açan birini gördüm. Yayının ismi "Trans ablanız yayında". İşte bu yüzden.
Niye içinde yaşamak zorunda? Diğerleri gibi yaşamaya hakkı var. Yönelimle ön plana geçme bu durum ne kadar normal görülürse o kadar azalır.

Heteoseksuel birisi bunu hiçbir yerde belirtme gereği duymuyor. Ama heteroseksuel olmayan birisi bunu yerli yersiz belirtme gereği duyuyorsa bu durum doğal olarak normal karşılanmıyor. Heteroseksuel birisi de kalkıp da yerli yersiz bunu belirtme gereği duysa o da normal karşılanmaz.
Heteroseksüeller yönelimi veya kimliği sebebiyle dışlanıyor mu, işsiz kalıyor mu, yaralanıyor ya da öldürülüyor mu?

Önceki feminizm-maskülizm konularına da yazdım. Cinsiyetler arasında eşitlik olmaz, bireyler arasında eşitlik olur.

1623589353776.png

Örneğin bu kadınlar ile inşaatta çalışıp elleri nasır tutan adamlar eşit olmamalı.

Heteroseksüeller yönelimi veya kimliği sebebiyle dışlanıyor mu, işsiz kalıyor mu, yaralanıyor ya da öldürülüyor mu?

Bir insan zarar gördüğünde bunu farklı sebeplere bağladıkları için o yönden ele alınmıyor. Ancak diğeri özellikle o sebeple ele alındığı için sanki sadece sırf cinsel kimliği yüzünden zarar gördü diye algı yaratılıyor. Bunun sebebi bu. Böyle düşüneceksen sanki LGBT üyeleri sütten çıkma ak kaşık, melek, suçsuzmuş gibi düşünülmesine neden olur. Karşılıklı bir atışma sırasında bir tarafın cinsel kimliği farklıysa mutlaka o yönden gereksiz bir mağduriyet ortaya atılıyor. Bu numarayı her zaman yapıyorlar.

@Parti Şapkası, dostum madem LGBT+ birey diye ayırıyorsun, o zaman kısa, uzun, şişko insan diye de ayır.

Çünkü sen insanların farklılıklarını ayırıyorsun böyle.

Ben değil onlar kendisi kendisini ayırıyor diye belirttim ilk mesajımda. En basit işte bile kendilerini cinsel kimlikleriyle ön plana koymaya çalışıyorlar.

Önceki feminizm-maskülizm konularına da yazdım. Cinsiyetler arasında eşitlik olmaz, bireyler arasında eşitlik olur.

Eki Görüntüle 1066780

Örneğin bu kadınlar ile inşaatta çalışıp elleri nasır tutan adamlar eşit olmamalı.
Midemi bulandırıyorlar bunlar.
Afrika'da kadınlar açlıktan ölürken,
Filistin ve Çin'de dinleri, namusları için savaşan kadınlar varken, bu varoşlar kim köpek?

Yeni konular

Geri
Yukarı