Kadına Şiddet Ne Demektir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kuresel-cinayet-arastirmasi-raporu-2019-1.jpg

Erkeğin kadına karşı elini kaldırıp yüzüne veya bedenine vurup ses çıkıp kadının acı çekmesi demek. Şaka bir yana kadına şiddete karşıyım.

Erkeğin kadına karşı elini kaldırıp yüzüne veya bedenine vurup ses çıkıp kadının acı çekmesi demek. Şaka bir yana kadına şiddete karşıyım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Batina Ben çok da acımıyorum, bahtı kara olanlar hariç.

Şimdi düşünüyorum; efendi, dürüst, işinde gücünde biri varken bir kız keko diye tabir ettiğimiz biriyle sevgili olup gelecek planı kuruyorsa ve daha sonra kişinin gerçek yüzünü fark edince (tek kullanımlık olduğunu fark ediyor mesela) ayrılası geliyorsa işte o zaman ona ölüm ya da ağır darbeler hak oluyor. Çünkü karşısındaki kişi psikopat, ruh hastası, kaybedecek bir şeyi olmayan bir manyak.

Sen efendi erkek varken ... erkekle çıkarsan başına her şey gelir. Sonra da zırlarsın. Bazı kadınlar kendi ayaklarına kendileri sıkıyorlar ama bundan çok geç haberleri oluyor.

Şimdi düşünüyorum; efendi, dürüst, işinde gücünde biri varken bir kız keko diye tabir ettiğimiz biriyle sevgili olup gelecek planı kuruyorsa ve daha sonra kişinin gerçek yüzünü fark edince (tek kullanımlık olduğunu fark ediyor mesela) ayrılası geliyorsa işte o zaman ona ölüm ya da ağır darbeler hak oluyor. Çünkü karşısındaki kişi psikopat, ruh hastası, kaybedecek bir şeyi olmayan bir manyak.

Sen efendi erkek varken ... erkekle çıkarsan başına her şey gelir. Sonra da zırlarsın. Bazı kadınlar kendi ayaklarına kendileri sıkıyorlar ama bundan çok geç haberleri oluyor.
Birkaç kere beğenebilsem beğenirdim. Bu toplumda ne kadar kibar, nazik olursan o kadar ezik görünüyorsun. Birinin saygınlığı "delikanlılığından" ölçülüyor.

@Batina ben çok da acımıyorum, bahtı kara olanlar hariç.

Sen efendi erkek varken ... Erkekle çıkarsan başına her şey gelir. Sonra da zırlarsın. Bazı kadınlar kendi ayaklarına kendileri sıkıyorlar ama bundan çok geç haberleri oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Özeti diyebiliriz bence :D.

özeti diyebiliriz bence :D.

Ne yazık ki durum böyle kekolar bile sevgili yapabiliyor. Yani birilerini bulmak için saygımızı mı bozalım, ergen davranışları mı yapalım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Şimdi düşünüyorum; efendi, dürüst, işinde gücünde biri varken bir kız keko diye tabir ettiğimiz biriyle sevgili olup gelecek planı kuruyorsa ve daha sonra kişinin gerçek yüzünü fark edince (tek kullanımlık olduğunu fark ediyor mesela) ayrılası geliyorsa işte o zaman ona ölüm ya da ağır darbeler hak oluyor.

Sorun da bu. Bazıları öyle ve dediğin gibi onların gerçek yüzlerini fark edemiyorlar. Ama bu onların hak ettiklerini göstermiyor. Bu bizim ailemizde de olabilir veya olabilirdi. İnsanlar hata yaparlar bunun cezası bu şekilde bir HAK olmamalı. Üstüne ceza indirimleri vs zaten ödül gibi oluyor.

Onlara şiddet uygulayanlar da hak ettiklerini düşündükleri için yapıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı