Kadını Darp Eden Polisler

Bir şey demek istiyorum ama bu foruma uygun düşmüyor. Bu adamlara maaş veren devletin suçu. Her şeyi sınavla yapan bir devletten ne beklersin ki? Bilgi her şey değildir. Bunu öğrenmeleri gerek. Biraz insanlığına bakın be kardeşim. 2023 hedefi diye tutturanlara söylüyorum. Şu anki halimiz "Güçlü Türkiye" (!) gelecekte ise gelişmiş (!) yeni bir "Türkiye" doğacak diyorsunuz. Ülke umurumda değil. Sizi yönetenler ülkeyi kolaylıkla değiştirebilir/geliştirebilir. Ama böyle kişilerin böyle mesleklere gelmesini sağlayan bir ülke ancak yeni jenerasyona geçtiğinde bunun meyvelerini alacaktır.

Bu yobazları hala yakmadılar mı? İsterse çıplak gezsin. Bu ona şiddet uygulayabileceği anlamına gelmiyor.

Bir şey demek istiyorum ama bu foruma uygun düşmüyor. Bu adamlara maaş veren devletin suçu. Her şeyi sınavla yapan bir devletten ne beklersin ki? Bilgi her şey değildir. Bunu öğrenmeleri gerek. Biraz insanlığına bakın be kardeşim. 2023 hedefi diye tutturanlara söylüyorum. Şu anki halimiz "Güçlü Türkiye" (!) gelecekte ise gelişmiş (!) yeni bir "Türkiye" doğacak diyorsunuz. Ülke umurumda değil. Sizi yönetenler ülkeyi kolaylıkla değiştirebilir/geliştirebilir. Ama böyle kişilerin böyle mesleklere gelmesini sağlayan bir ülke ancak yeni jenerasyona geçtiğinde bunun meyvelerini alacaktır.
Bunlar önce yobazları temizlesin. Güçlü Türkiye sonra.

@ShadYaqz
"Genele bakacaksın. Yobaz diyorsunuz, lütfen koyun kültüründen kurtulun. Polis olmak sanki çok zor da. Sınava gir kazan. Bu yani gözünüzde büyütün, abartın, içinizde kin üretin sonra yatın zıbarın."
Diyor ki "Yobazları polis olarak alabilen bir sınav koyuyorlar ve sonrada işi orada bırakıyorlar.".

Güçlü Türkiye mi? İşsizlik ve enflasyon ortada, iflasın eşiğinde denen Yunanistan bizden daha iyi durumda ekonomik. Ülkenin ne iktidarı iktidar, ne muhalefeti muhalefet. Ne zaman karakola işim düşse %90'ı kötü muameleye maruz kalmışımdır. 1943 yeşil vergisinden bu yana ne kazıklar yedi bu millet. Şimdide %40 MTV'si ve dolaysız binlercesi. Neyse konuyu saptırmadan. Güvenlik kuvveti diye geçen polise güvenemeyecek isek nerede bu Demokrasi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı