Kadının zarar gördüğü erkeğe geri dönmesi mantıklı mı?

Kadın zarar gördüğü erkeğe geri dönmesi mantıklı mı?

• Geri dönebilir

• Mantıksız

• Son bir şans verilebilir

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam kadın değil de kız denebilir mi bilmiyorum. 20 yaşında, 58 kilo civarında, 1.65 boy.
Kız gerçekten küçük hatta erkek arkadaşının attığı yumruğun sertliği sordum küçük bir açıkta, çok sert geri savruldum.

Ben gerçekten üzüldüm zaten anne baba sevgisi görmemiş kız, annesinin evine tekrar dönemeyeceğini söylüyordu.

Üniversite sınavına da hazırlanıyormuş, bir ara daha önce yaptı mı diye sordum yok dedi. Haziranda birinci senelerine giriyormuşlar.

Ayrıca kusura bakmayın konuyu açtıktan sonra bayağı yorgun olduğum için uyuya kaldım.

Acil olarak iş bulup kendi ayaklarının üstünde durması ve ondan ayrılması lazım. Söylemesi kolay fakat yapması çok zor. Kadına şiddetin hiçbir bahanesi yoktur. umarım sonu haberlerdeki gibi olmaz. (Ucuz bir yer arıyor ise apartlarda kalabilir. Bodrum katları falan pazarlıkla bayağı ucuza geliyor ve sadece odayı kiralar diğer alanlar ortak olabilir.)

Son düzenleme:
Geri dönünce de öldürür artık, size şiddet uygulayan kim olursa olsun onunla bir an önce bağlarınızı koparın.

Ben bir deliyim, sinirlenince kendimden geçerim. Cansız nesneleri kırarım, geçen gün sinirle telefonumu kırdım ve çok pişmanım. İnsan bazı şeyleri kaybedince değerini anlıyor.
Sizin gibi insanlara yaklaşmamak gerekiyor işte. Kimse yanında her an patlayabilecek bir bomba taşımak istemez.

Arkadaşlar mecbur geri dönmek zorunda. Annesi ya da babası yok. İş bulması ve para biriktirip ev tutması lazım bu da neredeyse 2-3 ay ister.
İstanbul'da ise işi daha zor.

Dayak yemektense evsiz kalması daha iyidir.
Evsiz kalmak hele bu zamanda daha kötü. Hadi erkek olsa bir nebze çekinirler ama Türkiye gibi bir ortamda kız/kadına ne yapabileceklerini düşünmek bile istemiyorum. Mecbur hemen iş bulup 2-3 ay idare edecek ve kendi evine çıkacak.
Evsiz kalmak hele bu zamanda daha kötü. Hadi erkek olsa bir nebze çekinirler ama Türkiye gibi bir ortamda kız/kadına ne yapabileceklerini düşünmek bile istemiyorum. Mecbur hemen iş bulup 2-3 ay idare edecek ve kendi evine çıkacak.
Ayrıca başka şehre taşınmayı da düşünebilir. İstanbul pahalı bir şehir.

Eee, sokakta ne yapacak? Ayrıca haberlerde gördüğümüz kadarıyla öldürülen kadınlar hep boşandıktan/ayrıldıktan sonra öldürüyor.
Ya birisi gider diğeri gelir. Sanki şuanki durumunda gayet iyi yaşayacak. Darp edilmeye devam ederse sevgilisi ona iyice bağımlı hale gelir kurtulması zor olur. Evet, ayrıldıktan sonra öldürülüyorlar fakat ayrılmasa da dayaktan ölecek. En azından ayrılmaya çalışarak kurtulmaya çalışabilir.
Hocam birisini bulabilir, ya da artık şu toplu kalınan apartlarda kalabilir. Yani yukarı tükürsen bıyık, aşağıya tükürsen sakal.

Yeni konular

Geri
Yukarı