Kadınlar Hakkında Bilinmesi Gereken Gerçekler

YesTer

Hectopat
Daha fazla  
Yıllarca süren araştırmalarda yani geçmişten günümüze bizleri anlamak için yapılan çalışmalarda hep sıfıra sıfır elde ettiniz. Neden mi? Çünkü üzülerek söylüyorum ki bizler de kendimizi anlamıyoruz.
İşte bizlerin hakkında bilmeniz gereken bazı gerçekler:

1 - Bizler istersek 30 bedene düşelim 35 kg olalım her zaman vermemiz gereken fazla kilomuz vardır

1.jpg

Artık bu psikolojik mi yoksa göz yanılması mı bilemeyeceğim ama gerçekten durum böyle hep 2 3 kilo fazlalığımız var 0 beden olsak bile.

2 - Bizler istersek milyon dolarlık alışveriş yapalım yinede giyecek hiçbir şeyimiz olmayabilir.

Kadınlar yaşadıkları süre zarfının 4 yılını ne giyeceklerini düşünerek geçirirlermiş. Sanırım o süre bende biraz daha fazla.

3 - Bizler eğer süslendiysek güzel göründüğümüzü duymak isteriz.

(Çirkin olsak bile) Bazı erkeklerin iltifattan zerre kadar anladığı yok ama neyse. İltifat bir kadının şah damarıdır bana göre buna ben inanmam ben kanmam diyecek kadın yoktur sanırım içten içe bitirir kendini.

4 - Hiçbir kadın genellenmek ve kıyaslanmak istemez.

2.jpg

Durumlara verdiğimiz tepkiler aynı gözükse bile temelinde yatan nedenler birbirinden farklıdır ve ne yazık ki beyninizin sadece sol lobuyla düşündüğünüz için siz bunun farkına varamıyorsunuz beyler üzgünüm ! Her kadın içinde 100’den farklı kadın taşır. Dengesiz tepkiler verdiklerinde bilin ki o an sizinle konuşan kadının içinden seslenen başka bir kadındır.

5 - Bir kadın sizden istediğini alana kadar asla vazgeçmez!

3.jpg

Kadınlar istediği şey ateşin ortasında olsa bile bir yolunu bulur ve onu alır. Bizden kurtulmak biz istemediğimiz sürece çok zordur. İmkansız kelimesini kullanmak istemiyorum ama biraz öyl. Mücadeleciyiz erkeklerden daha inat ve daha hırslıyız bu bizim doğamızda var.

6 - Her kadın bütün ilişkilerinde mükemmel kocayı ve mükemmel babayı arar.

4.jpg

Bu yüzden ilişkinin en başından beri hep ciddi davranırız ciddi düşünürüz ama bunu belli ederek sizleri korkutmayız tam zıttı davranırız.

7 - Her kadın erkeklerden daha duygusaldır ve filmlerden etkilenir ve filmlerdeki aşktan isteriz bu sebepten.

5.jpg

Duygusal tepkiler kadınların beyninde hem sağ hem de sol yarım kürede oluşuyor. Erkeklerde ise bu merkezler sadece sol yarım kürede bulunuyor. Onunla da mantıklı düşünüyorlar zaten duygusallık hep ikinci planda kalıyor biz daha çok hayal dünyasındayız.

8 -Rekabet

Çoğumuz aksini iddia etse de kadınlar erkeklere güzel görünmek için değil hemcinsleriyle rekabet edebilmek için kendilerine bakarlar.

9 - Kadınlar intihara meyillidir ve sizin için öleceklerini söylüyorlarsa bunu yaparlar.

Bunu sizi sevgisinden veya başka sebepten değil sırf inat uğruna ve size vicdan azabı çektirmek için yapabilirler bizdeki nefret ve kin duygusu daha çok gelişmiştir. Nefret ve kin güden bir kadından daha tehlikeli hiçbir şey olamaz üzücü ama durum bu !

10 - Kadınlar göz yaşlarını silah olarak kullanmazlar içlerinden ne geliyorsa onu yaparlar.

Bizler mutluyken kahkaha atar üzüntülüyken veya sinirliyken ağlarız altında başka anlamlar aramayın lütfen.

11 - Bizler kız arkadaşlarımızla sizin yanınızda olduğumuzdan çok ama çok daha rahatız.

Birlikte dedikodu seansları muhabbet sohbet her şeyin başıdır ve bizim için önemlidir.

12 - Çok konuşuruz ama her şeyi konuşmayız.

6.jpg

Genelde anlattıklarımızdan çok anlatamadıklarımızla bizi anlamanızı bekliyoruz. Size anlatmak isteyipte anlatamadığımız şeyler olabilir o da erkeğin gözlemine kalmış bir şeydir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı