Kadınlar mizah yapamaz

Mizah yaparlar mı yapamazlar mı bilemem ama şu meme'leri her gördüğümde gülüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20200618-012104_Instagram.jpg

Bence doğallıkla alakalı bir durum. Örneğin dönemi tam hatırlamıyorum ama yanılmıyorsam İşler Güçler dizisinin sonralarıydı. Düğün dernek 1 filminin sonrası da olabilir. Ahmet Kural'da o zamanlar daha yakışıklıydı ama vücut olarak yağlı, hafif göbekliydi. O tipe karizma katmak için vücut çalışabilirdi. O zamanlar galiba Beyaz Show'dayken(başka yerde olabilir) Ahmet Kural'ın göbekli fotoğrafının yayınlandığı bir programda sunucu neden kaslı değilsin tarzında bir soru sormuştu. Ahmet Kural'da "O zamanda komik olmuyor." demişti. Konuşmaları tam hatırlamıyorum ama buna benzer bir sohbet vardı. Yani kısacası bence bir kadının daha komik olması için doğal olması güzellik takıntısı olmaması lazım. Mesela Gupse Özay.

Yapmalı mı kesinlikle yanlış bir soru tabiki istiyorsa yapar. Ama bir erkek mizahi ila yarışan kiz arkadaşım olmadı daha.

Ciddi olamazsınız ya, kadınların bir bel altı muhabbeti var kafayı kırarsınız. Hani bizim de bir sınırımız var ama onların dillerinin kemikleri yok. Hani tersini iddia edebilecek olan varsa bilmediği, görmediği çok şey var. Bu zamana kadar hiç haberimiz olmasa, o da eksik kalsa bir şey olmaz. Ama kadınların bel altı muhabbetininin hakkını kimseye yedirtmem. :)

İkinci olarak kadınların gülmesi çoğu zaman bozulmayalım diye. Seni az seviyorsa, az ucundan değer veriyorsa seni komik bulmak için zorluyor kendini. Buna binlerce defa şahit oldum.

Son olarak bu mevzu İbrahim Selim ile Gupse Özay'ın zorludaki programında uzun uzun incelendi. Hani kadınlar mizah yapamaz mı diye. Yapabilirler ama biz erkekler bizi güldüren değil bize gülen hatun kişileri tercih ediyoruz. Biraz arz talep meselesi.

Çevresi geniş ve uluslararası çapta tanıdıkları olanlar varsa ve cidden komik olduğu için bir kadınla beraber olan varsa deneyimlerini dinlemek isterim tabii. TC sınırları içerisinde olabileceğine pek ihtimal vermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı