Kadınlar neden kendini bu kadar özel hissediyor?

Sonunda kısıtlamam kalktı :)

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Düşünerek yaz. Kim sevgisini itiraf edip tacizci oldu?

Daha cok kizgin istiyorum, basin kizgina.

Seni seviyorum demek cinsel taciz suçu kapsamında bir eylem midir? Bu hususta yargıtay kararları var mıdır?
Yargıtay 14. ceza dairesi.
Esas: 2015/75
Karar: 2015/12287

Suç: Cinsel taciz.

İlk derece mahkemesince bozma üzerine verilen hüküm temyiz edilmekle dosya incelenerek gereği düşünüldü:

Sanıkla arasında dosyaya yansıyan herhangi bir husumet bulunmayan mağdurenin aşamalardaki samimi anlatımları, savunma ile tanık beyanı nazara alındığında; olay günü seyyar satıcılık yapan sanığın önceden annesine satış yapması nedeniyle tanıyıp konuştuğu onüç yaşı içerisindeki mağdureyi sokakta görünce yanına çağırıp “seni seviyorum, seninle buluşalım, sen beni seviyor musun” şeklinde beyanda bulunmak suretiyle üzerine ATI'lı suçu işlediği tüm dosya içeriğinden anlaşıldığından, müsnet suçtan mahkûmiyeti yerine oluşa uygun düşmeyen yazılı gerekçeyle beraatine karar verilmesi,

Kanuna aykırı, katılan mağdure vekilinin temyiz itirazları bu itibarla yerinde görüldüğünden, hükmün 5320 sayılı kanunun 8/1. maddesi gözetilerek 1412 sayılı Cmuk'nın 321. maddesi gereğince bozulmasına, 30.12.2015 tarihinde oybirliğiyle karar verildi.

Sadece Türkiye'de değil bir sürü ülkede bu sorun var.

Sonunda kısıtlamam kalktı :)

Seni seviyorum demek cinsel taciz suçu kapsamında bir eylem midir? Bu hususta yargıtay kararları var mıdır?
Yargıtay 14. ceza dairesi.
Esas: 2015/75
Karar: 2015/12287

Suç: Cinsel taciz.

İlk derece mahkemesince bozma üzerine verilen hüküm temyiz edilmekle dosya incelenerek gereği düşünüldü:

Sanıkla arasında dosyaya yansıyan herhangi bir husumet bulunmayan mağdurenin aşamalardaki samimi anlatımları, savunma ile tanık beyanı nazara alındığında; olay günü seyyar satıcılık yapan sanığın önceden annesine satış yapması nedeniyle tanıyıp konuştuğu onüç yaşı içerisindeki mağdureyi sokakta görünce yanına çağırıp “seni seviyorum, seninle buluşalım, sen beni seviyor musun” şeklinde beyanda bulunmak suretiyle üzerine ATI'lı suçu işlediği tüm dosya içeriğinden anlaşıldığından, müsnet suçtan mahkûmiyeti yerine oluşa uygun düşmeyen yazılı gerekçeyle beraatine karar verilmesi,

Kanuna aykırı, katılan mağdure vekilinin temyiz itirazları bu itibarla yerinde görüldüğünden, hükmün 5320 sayılı kanunun 8/1. maddesi gözetilerek 1412 sayılı Cmuk'nın 321. maddesi gereğince bozulmasına, 30.12.2015 tarihinde oybirliğiyle karar verildi.

Hocam, kısaca ne yazıyor.

Hocam primci medya (kötülemek gibi olmasın ama başlarında show haber var) ve feminaziler yüzünden kadınlar kendilerini ilah gibi görüyor. Erkekler de toplumdan dışlanmamak veya ceza yememek için boyun eğiyor.

Evet hocam shov haber herkesin düşmanı siz siz olun asla shov haber izlemeyin izlettirmeyin.

Kadına şiddet ve erkeğe şiddet oynat bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi de, buna açılmak'da deniyor, ben sevdiğim kıza açılınca, tacizmi etmiş oluyorum?

Harbiden.

E ben şimdi ne yapcağım, isyan etsem deli oluyorum, etmesem içime kapanıyorum, onu sevdiğimi söylesen tacizci oluyorum, bu nasıl bir ülke olum.

Bilmiyorum :( tanımadığınız kişiye defalarca seni seviyorum demeyin.

Kadına şiddet ve erkeğe şiddet oynat bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende şiddete maruz kaldım, kıza bir sapığının olduğunu söyleyerek, kızın arkadaşım dediği oğlanın yaptıklarını gün yüzüne çıkartınca, oğlandan dayak yedim, o günden beri bidaha dayak yemedim.

Yani düşünsenize komşumun kızının bir sapığı var, ve ben bunu gün yüzüne çıkarıyorum ve tacizci çocuk'dan dayak yiyorum.

Hem'de kız bunu izleyerek gülüyor. 2 sene öncesinin olayıy'dı. 8. sınıf benim için berbatdı gerçekten.

Geri
Yukarı