Kadınların hepsi neden aynı?

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 7B
Sadece araplara müdahale edilse yeter aslında.
Yeterli değil.
Dünya üzerindeki kaynaklar için insan nüfusu çok fazla.

Şu anda bir filmde, oyunda eş cinsel bir karakter olmazsa medya anında saçma sapan propagandalar yapıp insanları boykota sürüklüyorlar. Eh, bu saçma güruhun peşinden gidenler de de akıl yok.
Her şey SJW'lerin suçu.

#DünyamdaSJWİstemiyorum!
Medya izlemeye ve takip etmeye değen bir şey değil. Algı, spekülasyon oluşturmak kolay bir süreç onlar için.

Sanki erkekler çok farklı. Hepsi penisiyle düşünüyor, spor yapıp tüm kadınlara sahip olabileceğini sanıyor ve kadınları basit bir obje olarak görmelerine rağmen OnlyFans'daki kadınlara tonlarca para kazandırıyor. Madem o kadar basitler sahip olsana istediğine neden sadece fotoğrafını veya videolarını görmek için para veriyorsun onlara?

Hani kadınlardan üstündün? Neden onlara ihtiyacın var o zaman? Arkadaşım yayın açıyor ve League of Legends oynuyor, en ufak bir kötü oynayışında Twitch'te yorumlarda küfür bitmek bilmiyor. Ama kaç kere gördüm bir kız 0/10 feedliyor yorumlar "bir şey olmaz toplarsın", "olsun fena değildin yine de" gibi destekleyici yorumlarla dolup taşıyor.

Kendi cinsin olunca açık ararmış gibi en ufak bir hatasında saydırmaya başlayan sözde erkekler söz konusu bir kız olunca melek kesiliyorlar. Daha bahsetsem bahsederim burda erkeklerin çok falsosu var da, şimdi beni kadın sanıp "women" diye dalga geçecekler olacak, çünkü tek yapabildikleri bu zaten o yüzden gerek yok.

Sanki erkekler çok farklı. Hepsi penisiyle düşünüyor, spor yapıp tüm kadınlara sahip olabileceğini sanıyor ve kadınları basit bir obje olarak görmelerine rağmen Onlyfans'daki kadınlara tonlarca para kazandırıyor. Madem o kadar basitler sahip olsana istediğine neden sadece fotoğrafını veya videolarını görmek için para veriyorsun onlara?

Hani kadınlardan üstündün? Neden onlara ihtiyacın var o zaman? Arkadaşım yayın açıyor ve League of Legends oynuyor, en ufak bir kötü oynayışında Twitch'te yorumlarda küfür bitmek bilmiyor. Ama kaç kere gördüm bir kız 0/10 feedliyor yorumlar "bir şey olmaz toplarsın", "olsun fena değildin yine de" gibi destekleyici yorumlarla dolup taşıyor.

Kendi cinsin olunca açık ararmış gibi en ufak bir hatasında saydırmaya başlayan sözde erkekler söz konusu bir kız olunca melek kesiliyorlar. Daha bahsetsem bahsederim burada erkeklerin çok falsosu var da, şimdi beni kadın sanıp "women" diye dalga geçecekler olacak, çünkü tek yapabildikleri bu zaten o yüzden gerek yok.

Evet hocam maalesef öyle.

Sanki erkekler çok farklı. Hepsi penisiyle düşünüyor, spor yapıp tüm kadınlara sahip olabileceğini sanıyor ve kadınları basit bir obje olarak görmelerine rağmen Onlyfans'daki kadınlara tonlarca para kazandırıyor. Madem o kadar basitler sahip olsana istediğine neden sadece fotoğrafını veya videolarını görmek için para veriyorsun onlara?

Kendi cinsin olunca açık ararmış gibi en ufak bir hatasında saydırmaya başlayan sözde erkekler söz konusu bir kız olunca melek kesiliyorlar. Daha bahsetsem bahsederim burada erkeklerin çok falsosu var da, şimdi beni kadın sanıp "women" diye dalga geçecekler olacak, çünkü tek yapabildikleri bu zaten o yüzden gerek yok.

Doğru ama hepsi demişsiniz. Kendinizi de bu kesimin içine katmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı