Kadir Şeker tahliye oluyor

Bu memlekette dayak yiyen kadına hiç karışılmaması lazım. Bırakın yerlerde sürüklensin. Kurtarsanız dahi üstünüze kalıyor, herkes tercihleriyle yaşar.
Kadir Şeker'e gelince, salınsa bir dert, salınmasa bir dert.

Salınmaması lazım, ne olursa olsun bu adam katil.

Hocam ülkenin terazisi biraz dengesiz.

Eğer biri kadına yardım etmek amacıyla cebinden bıçak çıkartıp bir başkasını öldürürse tahliye oluyor.
Bir başkası da gidip bir kadını öldürürse ya da bir kadına tecavüz ederse o da serbest kalıyor.

Biri cinayet işlediyse bence her türlü cezasını almalı, bir kadını koruyor diye cinayetten girdiğinde o cezayı çekmeli, serbest bırakılmamalı.

Ama ben size söyleyeyim devlet bu aralar biraz çekingen çok fazla baskına altına gelmiyor. Örneğin adaletle ilgili bir olay oluyor halk devlete baskı yapınca devlet uğraşmadan serbest bırakıyor.

Bu memlekette dayak yiyen kadına hiç karışılmaması lazım. Bırakın yerlerde sürüklensin. Kurtarsanız dahi üstünüze kalıyor, herkes tercihleriyle yaşar.
Kadir Şeker'e gelince, salınsa bir dert, salınmasa bir dert.
Adam öldürerek yardım edilmez maalesef.

Düştüğümüz duruma bak utanç verici kadın "kurtarmak" sebebiyle bir kişiyi öldüren bir kişi tahliye oldu bu adam birisini öldürdü ülkede herkes koyun olduğu için kadın kurtardı kahraman gözünde bakılıyor. "türkler zekiydi ama eskiden"

Geri
Yukarı