Kadir Şeker'in ölümden kurtardığı kadın Ayşe Dırla, eşiyle beraber 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Biliyorsunuz, geçtiğimiz sene de Konya'da bir olay olmuştu.

Konya'da bir kadını ölümden Kadir Şeker isimli bir öğrenci kurtarmıştı, sonucu da cinayetle sonlanmıştı. Ayşe Dırla uyuşturucu baskınında yakalanmıştı. İlgili haber.

Dava sonuçlandı. Cezaevinde evlendiği eşi Murat Hanlıyla "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama" suçundan dolayı 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Aslında bu cezanın iyi haliyle falan birlikte maksimum 5-6 sene yatıp çıkacaklarını düşünüyorum.

Sonuç olarak ortada bir can gitti ve bir öğrenci hâlâ hapiste. Benim naçizane tavsiyem bu tarz olaylara karışmamanız olur. Bırakın, millet birbirini gerçekten yesin. Değmiyor çünkü.

Taşıdığı bıçak yasal değil ve o bıçakla haklı haksız fark etmez birini öldürmüş "YASAL OLMAYAN BIÇAKLA".
Tamam, sinirlenmene gerek yok. Bir şeyi açıklamaya zorunlu da değilsin.

Benim fikrim.

Ayrıca dediğim gibi anlık sinir patlamasıyla çekilmiş olabilir. Tabii bu onu haklı yapar mı, asla!

Tamam, sinirlenmene gerek yok. Bir şeyi açıklamaya zorunlu da değilsin.

Benim fikrim.

Ayrıca dediğim gibi anlık sinir patlamasıyla çekilmiş olabilir. Tabii bu onu haklı yapar mı, asla!

Yok yok sinirlenmedim niye sinirleneyim :D

@Salih METİN, benim size naçizane tavsiyem hayatta tanımadığınız bir insan için kendinizi riske atmayınız.
Eyvallah. Benim de buradan herkese tavsiyem; tam tersi karşı koyun şu adaletsizliğe. Tabii bu ülkede böyle bir şey yapılmaz ama benim görüşüm bu şekilde.

Kurtarmıştı yanlış olmuş bence, birini kurtarayım derken kasti şekilde adamı kalbinden bıçakladı denebilir.
Arkadaşlar, yolda bu tarz bir kavga görürseniz asla karışmayın. Sizi ilgilendirmiyor. Size bir şey olursa ağlayacak olan anneniz babanız. O yüzden üzerinize vazife olmayan şeye bulaşmayın. Yolda görsem umrumda olmaz. Çünkü canım değerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı