Kafa dağıtmalık oyun tavsiyesi

Codex360

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, çok fazla zamanım olmadığı için uzun soluklu, hikayeli oyunları oynayamıyorum. Arada işten kafamı kaldırdığımda dağılmak için oynayabileceğim oyunlar arıyorum. RDR2 çok hoşuma gidiyor ama hikayeye dalamıyorum. Epi topu 1 saat oynayıp çıkacağım, açık dünyada takılıyorum sadece. Casual mı deniliyor bu türe bilmiyorum. CS:GO düşündüm ama hilecilerden dolayı kanser oluyormuş insanlar ama hızlı oynanabilecek bu tarz oyunlar arıyorum ve çocuk dolu oyunlardan sakınıyorum.

Valorant'ta bazen çocuk geliyor bazen 16 30 yaş insanlar çok kafa dengi oluyorlar eğlenceli oluyor hilede çok nadir oluyor onu deneyin.

Valorant'ta bazen çocuk geliyor bazen 16 30 yaş insanlar çok kafa dengi oluyorlar eğlenceli oluyor hilede çok nadir oluyor onu deneyin.
bence asla denemsin bazen 7-8 yaşında mal çocuklar gelip oyunun zehir edebilir ya da takımına toxicler gelip oyundan soğuyabilirsin ama oynayacaksan tr serverinde oynama

Fortnite yada PUBG deniyebilirsiniz. 1 el yaklaşık 15-20 dakika sürer. Eğer Battle Royale ilginiz yoksa Valorant'da deniyebilirsiniz. Kitlesi çok toxic olsada League of Legends'de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı