Kafa Topu 2 Reklamları Rahatsız Edici

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bildiğiniz gibi çok sevilen Kafa Topu 2 diye bir mobil oyun var. Oyun çok sarıyor grafikler de iyi fakat para bulunca oyun bozmaya başladı. Oyuna girerken reklam, çıkarken reklam, oyun bitince reklam. Play Store'da yorumlara baktım. Herkes şikayetçi, internetten baktım aileler endişeli. Çocuğum oyunu çok seviyor oynuyor elinden almak istemiyorum ama reklamlarda +18 içerikler var, psikolojileriyle oynuyorlar diyorlar. Binlerce bu tür şikayet var fakat hala da aynı içerikte reklamlar çıkıyor. Bunu geçtik, çok reklam çıkıyor diyen oyunculara resmen para ver gelmesin reklam diyorlar. (Reklam paketi satın alın) Adamlar direkt olarak oyunu para için kurduklarını belli ediyorlar. Oyuncuların ne söylediğini takmıyorlar. Oyunda 15 seviyeyim daha karakter düzgün koşamıyor bile, 40 level rakip geliyor. Bilet denen bir şey koymuşlar oyunu oynamak için de para lazım neredeyse. Oyunu az önce sildim kesinlikle tavsiye etmem. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum, okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bu oyunlar para için yapılır. Sizden para ödemeniz ya da reklam izleyerek para kazandırmanız beklenir ki gayet normal. Bunu kaba bir şekilde dile getirmeleri ise biraz hatalı. Reklam konusuna kesin bir şey diyemiyorum. Google'ın işi belli olmuyor. Belki saçma bir sebeple gösteriyordur bilemiyorum ama bazen de çerezlerden yardım alarak reklam gösterir. Yani kişiye göre ilgi alanı seçer. +18 arama yapıldıysa o hesap için o reklamlar uygun görülmüş olabilir.

Evet, bu oyunlar para için yapılır. Sizden para ödemeniz ya da reklam izleyerek para kazandırmanız beklenir ki gayet normal. Bunu kaba bir şekilde dile getirmeleri ise biraz hatalı. Reklam konusuna kesin bir şey diyemiyorum. Google'ın işi belli olmuyor. Belki saçma bir sebeple gösteriyordur bilemiyorum ama bazen de çerezlerden yardım alarak reklam gösterir. Yani kişiye göre ilgi alanı seçer. +18 arama yapıldıysa o hesap için o reklamlar uygun görülmüş olabilir.

Arama yapılması gerekmiyor bir mobil oyun indirdim yeni formatladigim telefona hintli kadin çıkıyor bu uygulamada bunlar var diye.

Selamlar, bildiğiniz gibi çok sevilen kafa topu 2 diye bir mobil oyun var. Oyun çok sarıyor grafikler de iyi fakat para bulunca oyun bozmaya başladı. Oyuna girerken reklam, çıkarken reklam, oyun bitince reklam. Play Store'da yorumlara baktım. Herkes şikayetçi, internetten baktım aileler endişeli. Çocuğum oyunu çok seviyor oynuyor elinden almak istemiyorum ama reklamlarda +18 içerikler var, psikolojileriyle oynuyorlar diyorlar. Binlerce bu tür şikayet var fakat hala da aynı içerikte reklamlar çıkıyor. Bunu geçtik, çok reklam çıkıyor diyen oyunculara resmen para ver gelmesin reklam diyorlar. (Reklam paketi satın alın) adamlar direkt olarak oyunu para için kurduklarını belli ediyorlar. Oyuncuların ne söylediğini takmıyorlar. Oyunda 15 seviyeyim daha karakter düzgün koşamıyor bile, 40 Level rakip geliyor. Bilet denen bir şey koymuşlar oyunu oynamak için de para lazım neredeyse. Oyunu az önce sildim kesinlikle tavsiye etmem. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum, okuduğunuz için teşekkürler.

Maalesef bazı oyunlar vardır para ile daha hızlı gelişirsiniz ama para vermeden de gelişebilirsiniz. Bazı oyunlar ise kesinlikle para üzerine kuruyorlar oyunu. Kafa topu 2'de bu gruptan. Tamam para olabilir para yatırmadan oynanmayan çok oyun var fakat reklamlar gerçekten insanın sinirini çok bozuyor. Saçma sapan reklamlar var bir de oyun Play Store'da tüm yaşlar kategorisinde. Oynayan kesimin de çoğunlukla küçük kesimin olduğunu ele alırsak maalesef önerilmemesi oynanmaması gereken bir oyun halini alıyor. Hem para hem de bu iğrenç reklamlar yüzünde.

Sırf başkaları oynuyor ve webtekno kanalında ikide bir adı geçtiğinden merak edip oynamaya çalıştığım fakat her seferinde 1-2 gün sonrasında sildiğim saçma sapan oyun zaten niye oynuyorsunuz mobil oyun endüstrisi 5 yaşındaki küçük çocuklara reklam izleterek para kazanma işine döndü illa oyun oynayacaksanız PC oyunları oynayın .

Sırf başkaları oynuyor ve webtekno kanalında ikide bir adı geçtiğinden merak edip oynamaya çalıştığım fakat her seferinde 1-2 gün sonrasında sildiğim saçma sapan oyun zaten niye oynuyorsunuz mobil oyun endüstrisi 5 yaşındaki küçük çocuklara reklam izleterek para kazanma işine döndü illa oyun oynayacaksanız PC oyunları oynayın .
Bilgisayar bağımlısıyım ben, unutmak için mobile oynamaya başladım.Pubg , COD Mobile sarıyor.

Geri
Yukarı