Kafadaki et beni aldırma

lndra

Kilopat
Daha fazla  
Yarın cerrahi işlemlerle kafamdaki beni aldıracağım. Tek endişem benin olduğu yerdeki saçların kesilmesi. Çok fazla kesilir mi saçım?

Yani cerrahi ameliyat sonuçta kafanda o harfi görürler artık 😄 Şaka bir yana çok geçmiş olsun

Ameliyat izinin kalıp kalmaması cerrahının becerisine, beninin büyüklüğüne ve cilt tipine bağlı. Kafana büyük ihtimalle prolen iple dikiş atılacak o yüzden dikişlerinin alınması gerekecek. Korkmana gerek yok, saçının çok fazla kesileceğini sanmıyorum.

Şu an dikiş teknikleri çok gelişmiş durumda. Sanmıyorum absürt bir dikiş izi kalacağını. 1 hafta içerisinde saçlar normale döner. E birazcık da kısa geziverirsiniz. Geçmiş olsun. :)

Kesmediler bu arada :D
Yani cerrahi ameliyat sonuçta kafanda o harfi görürler artık 😄 Şaka bir yana çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim 🙏 🙏

Teşekkür ederim 🙏
Şu an dikiş teknikleri çok gelişmiş durumda. Sanmıyorum absürt bir dikiş izi kalacağını. 1 hafta içerisinde saçlar normale döner. E birazcık da kısa geziverirsiniz. Geçmiş olsun. :)

Çok teşekkür ederim 🙏 🙏

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı