Kafalar, Pakistan'a video çekmeye gitti

Bazı kesimlerin olayı sadece pakistanlılar olarak görmesi ne kadar üzücü.
Kendi ülkemizin vatandaşı değiliz gibi. Gündemimiz hep katarlılar, yardım gönderdiğimiz ülkeler. Suriyeliler Afganlar Amerika falan.

En son bizim için yaptıkları şeyi düşünüyorum. Aklıma gelmiyor ya. Kendim için bakıyorum eğitimimim için yapılmış mantıklı 1 icraat yok. Teog dediler o dediler bu dediler ve hep benim dönemime denk getirmeyi başardılar. Soruların çalınması vs onlara girmiyorum.

Ekonomi zaten Allah'a emanet şekilde. Halkın yatırım araçlarını kısıtlayarak bir şeyler başarabileceklerini düşünüyorlar. 30K KYK alan biri 80k ödemesi lazım... Bu ne.

Video yayınlanmadan bu arkadaşlar neyi linçledi ? Görmeden bilmeden. Ben onu çözemedim.

Bu Z kuşağında sorgulama kültürünü ben sıfır görüyorum. Jahrein mesaj mı atmış. Tamam o zaman sorgulama video nedir bakma izleme linçle geç mantık bu.

Video daha bugün yayınlandı. İzlemek istemeyen izlemez olur biter çok önemli bir konu gibi görmedikleri video üstünden bir tweet üstüne insan linçlemekte değişik bir kafa yapısı. Video altta izlemek istesen izlesin ve efsanevi Pakistan güzellemelerini görsünler. Harbi aşık olurusunuz resmen Pakistan'a bu video sonrası !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Video yayınlanmadan bu arkadaşlar neyi linçledi ? Görmeden bilmeden. Ben onu çözemedim.

Bu Z kuşağında sorgulama kültürünü ben sıfır görüyorum. Jahrein mesaj mı atmış. Tamam o zaman sorgulama video nedir bakma izleme linçle geç mantık bu.

Video daha bugün yayınlandı. İzlemek istemeyen izlemez olur biter çok önemli bir konu gibi görmedikleri video üstünden bir tweet üstüne insan linçlemekte değişik bir kafa yapısı. Video altta izlemek istesen izlesin ve efsanevi Pakistan güzellemelerini görsünler. Harbi aşık olurusunuz resmen Pakistan'a bu video sonrası !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu heriflerin hükümet taraftarı olduğunu değiştirecek mi? Hayır.

Bu zargana olduğunu düşündüğüm tipleri takip eden var mı ya? Bu arada Jahrein denen eleman için de aynı şeyi düşünmekteyim boş beleş bi' adam. Gitsin oyun yayını yapsın gündemi yorumlamak kapasitesi değil kanımca.

Pakistanı övmemişler. Boşa linç atılmış.
Jahrein o paylaşımı yapmsaydı övülecekti. Konuya sonradan girdiğin için fark etmemiş olabilirsin.
Harbi aşık olurusunuz resmen Pakistan'a bu video sonrası !
Bu pislik çukuruna mı aşık olacağız? Çok aşıksan git orada yaşa hocam, senin tutan mı var? Ama pardon, Pakistan Türkiye'den vize istiyor, elini kolunu sallayarak gidemezsin Türko.

Anında midem bulandı videoyu açınca ne pis insan bunlar ya.

Son düzenleme:
Video yayınlanmadan bu arkadaşlar neyi linçledi? Görmeden bilmeden. Ben onu çözemedim.

Video daha bugün yayınlandı. İzlemek istemeyen izlemez olur biter çok önemli bir konu gibi görmedikleri video üstünden bir tweet üstüne insan linçlemekte değişik bir kafa yapısı. Video altta izlemek istesen izlesin ve efsanevi Pakistan güzellemelerini görsünler. Harbi aşık olurusunuz resmen Pakistan'a bu video sonrası!

Hemen Pakistan'a gitmeliyim. Resmen âşık oldum yemeklerine.

Bu pislik çukuruna mı aşık olacağız? Çok aşıksan git orada yaşa hocam, senin tutan mı var? Ama pardon, Pakistan Türkiye'den vize istiyor, elini kolunu sallayarak gidemezsin Türko.

Hocam onu ters anlamda söylediğimi anlamanız gerekirdi. Sonuna ünlem işareti koymamdan.
Benim eleştirim olmayan bir olayı görmeden sorgulamadan bir kişinin söylemine bakarak inanıp daha video yayınlamadan insanlara saldırılması. Linç edilmesi linç kampanyası yapılması.
Yoksa kafalar beni ne ilgilendirir isteyen izler isteyen izlemez.

Jahrein o paylaşımı yapmsaydı övülecekti. Konuya sonradan girdiğin için fark etmemiş olabilirsin.

Öveceklerinden nasıl emin olabiliyorsunuz? Kendileri tarihleriyle süreci açıklamışlar kumpas diyorlar zaten övmeleri için bir neden veya gerekçe göremedim ben açıkçası. Aynısı sizin de başınıza gelebilirdi halden anlamanız gerekir. Böyle olaylara destek çıkmamalısınız bence.

Hocam onu ters anlamda söylediğimi anlamanız gerekirdi. Sonuna ünlem işareti koymamdan.
Benim eleştirim olmayan bir olayı görmeden sorgulamadan bir kişinin söylemine bakarak inanıp daha video yayınlamadan insanlara saldırılması. Linç edilmesi linç kampanyası yapılması.
Yoksa kafalar beni ne ilgilendirir isteyen izler isteyen izlemez.

Öveceklerinden nasıl emin olabiliyorsunuz? Kendileri tarihleriyle süreci açıklamışlar kumpas diyorlar zaten övmeleri için bir neden veya gerekçe göremedim ben açıkçası. Aynısı sizin de başınıza gelebilirdi halden anlamanız gerekir. Böyle olaylara destek çıkmamalısınız bence.

Halden malden anlamama gerek yok. Bu arada olayin arasinda Pakistan ziyareti yaparlarsa ne olursa olsun suclu kendileri.

Geri
Yukarı