Kafayı hareket ettirince beyin zonklaması

mustafacandan

Hectopat
Merhabalar, benim bir sıkıntım var; kafamı hareket ettirdiğimde, yatarken, kalktığımda birden beynim zonklamaya başlıyor. Umarım bu ciddi bir sorun değildir. Not: Doktora gideceğim sadece ne olduğunu bilmek istiyorum önceden.

Merhabalar, benim bir sıkıntım var; kafamı hareket ettirdiğimde, yatarken, kalktığımda birden beynim zonklamaya başlıyor. Umarım bu ciddi bir sorun değildir. Not: Doktora gideceğim sadece ne olduğunu bilmek istiyorum önceden.
Ne olduğunu buradan tahmin edemeyiz. Ama bu tarz ağrılar genelde az su içmekten oluyor. Her saat başı en az 1 su bardağı su tüketmek gerek.

Geçmiş olsun, umarım önemli bir şey yoktur. Tıpta bu tür durumlarda en kötü ihtimal düşünülerek tetkitler yapılır. Yönlendirileceğiniz departmanlar sizi stresse sokmasın. İnternetten okuduğunuz bilgilere de inanmayın. İnternetin insanı bir öldürmediği kalıyor.

Bir kaç sene önce bende de oluyordu, kafamı en ufak çevirdiğimde kafama balyozla vuruyorlarmış gibi, 4-5 gün sürdü bu, doktora girmedim kendi kendine geçti.

Aşırı fazla mavi ışığa bakma telefon vb ışık yayan her şey ve kafayı sıkan bere kullaklık gibi şeylerde yapıyor bir keresinde ben Snopy Rampage kullaklığını kullanıyordum ilk günümdü kullanalı akşama kadar kafamda takılıydı bir de oyun oynuyorsun bir çıkartım kafamı dödürdüm nutkum tuttuldu o nasıl bir ağrı 2-3 gün sürdü.

Aşırı fazla mavi ışığa bakma telefon vb ışık yayan her şey ve kafayı sıkan bere kullaklık gibi şeylerde yapıyor bir keresinde ben Snopy Rampage kullaklığını kullanıyordum ilk günümdü kullanalı akşama kadar kafamda takılıydı bir de oyun oynuyorsun bir çıkartım kafamı dödürdüm nutkum tuttuldu o nasıl bir ağrı 2-3 gün sürdü.
Kulaklık takıyorum ama sadece 2 saat
Çok fazla bilgisayar, telefon vb. bir cihaz başında olan birisiysen bundan dolayıda olabilir...
Evet çok bakıyorum telefona ve bilgisayara
Çok fazla bilgisayar, telefon vb. bir cihaz başında olan birisiysen bundan dolayıda olabilir...
Evet çok bakıyorum telefona ve bilgisayara

Yeni konular

Geri
Yukarı