Kafe Mali 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
1600

Playstation3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar merhaba. Kafe Mali ASUS 1050 Ti 4 GB kutusu duruyor. Alınır mı? 1 yıl kullanmış. Yardımlarınızı bekliyorum. Test edecegim FurMark gibi veya bir de manli gallardo 1050 Ti var ama almak gelmiyor içimden. Kutuda kazma resmi var ısınıyormuş.

Arkadaşlar merhaba. Kafe Mali ASUS 1050 Ti 4 GB kutusu duruyor. Alınır mı? 1 yıl kullanmış. Yardımlarınızı bekliyorum. Test edecegim FurMark gibi veya bir de manli gallardo 1050 Ti var ama almak gelmiyor içimden. Kutuda kazma resmi var ısınıyormuş.
Öncelikle almanızı önermem.
  1. GTX 1050 Tİ veya 1050 gördügüm en rezalet GPU fiyatını asla hak etmiyor.
  2. İkinci el alacağınız için fiyat daha uygun olabilir buna bişey diyemem.

Eğer acil değilse 3 ay sonrasında 500-1000 lira arası bir ücret ekleyerek 1660 super alırsın, 1660 SUPER ile 1050 Ti arasında çok çok büyük fark var. Diyorsan ki acelem var yapacak bir şey yok, ısı değerleri ve performansı yerindeyse piyasada da o fiyattan daha ucuza yoksa almaktan başka çare yok gibi.

Eğer acil değilse 3 ay sonrasında 500-1000 lira arası bir ücret ekleyerek 1660 Super alırsın, 1660 Super ile 1050 Ti arasında çok çok büyük fark var. Diyorsan ki acelem var yapacak bir şey yok, sıcaklık değerleri ve performansı yerindeyse piyasada da o fiyattan daha ucuza yoksa almaktan başka çare yok gibi.

Nereden biliyorsun 3 ay sonra fiyatları çok net bir cevap veriyorsun.

1050ti neden bu kadar kötüleniyor anlamadım. Elbetteki şuan 0 fiyatlarını hak etmiyor ancak öyle rezalet bir kart falan değil. Ben 3 yıldır falan kullanıyorum gayet memnunum. Fiyat uygunsa alınır, o fiyatlarda ya da yakın seviyede RX570 ve üstü kart bulunuyorsa onları alın. Diğer türlü üzmeyecek bir kart.

Geri
Yukarı