Kafe Mali 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
1600
1050ti neden bu kadar kötüleniyor anlamadım. Elbetteki şuan 0 fiyatlarını hak etmiyor ancak öyle rezalet bir kart falan değil. Ben 3 yıldır falan kullanıyorum gayet memnunum. Fiyat uygunsa alınır, o fiyatlarda ya da yakın seviyede RX570 ve üstü kart bulunuyorsa onları alın. Diğer türlü üzmeyecek bir kart.
Gayet memnun musun? Başkasının oynadığı oyun senin oynadığın oyunla bir olmayabilir. Giriş seviyesinin en dibinde bir kart.

Hocam normalde GTX 980 ve 980 Tİ daha yüksek performansa sahip ama malum şu zamanda ekran kartı fiyatlarını biliyoruz. İkinci elden de o fiyata idarelik bir kart olduğunu söylemeliyim. Hemen alma biraz daha araştır ama. RX580 almıştım 750 tlye ben. Şu an fiyatını hepimiz biliyoruz. Biraz daha gez dolaş bulabilirsen 980 970 serisinden al. Performansı daha yüksek.

Gayet memnun musun? Başkasının oynadığı oyun senin oynadığın oyunla bir olmayabilir. Giriş seviyesinin en dibinde bir kart.
O zaman satın alan kişide ona göre kart alacak. İlk çıktığı zamanlarda 800-900 TL'ye satılan GTX 1050 Ti ile kimse CP77 Ultra 144 Hz gözüyle almıyor bu kartı. Hâlâ 1080p orta ayarlar için ideal bir kart(1-2 istisnası mevcut tabii ki). 2 ay öncesine kadar şu pandemi ve mining döneminde 1200-1300 TL ile alınabilecek en güzel kartlardan biriydi.

GTX 1050Ti veya 1050 gördügüm en rezalet GPU fiyatını asla hak etmiyor.
İsminizin hakkını veriyorsunuz.
Koskoca 1050 Ti, en rezalet GPU öyle mi?
Zamanındaki fiyatıyla bütçesi olmayan ve oyun oynamak isteyenler için tam bir biçilmiş kaftan olan 1050 Ti'ın düştüğü hale bak.
1050 Ti adamdır.

Konuya gelecek olursak, fiyatı uygunsa (piyasanın az aşağısında olması gerek) ve testlerde stabil değerler veriyorsa alınabilir. Ancak uzun ömürlü olmayabilir.

Adam zaten piyasanın en yüksek seviye sistem isteyen oyunları oynamak için 1050ti alayım mı diye sormuyordur değil mi? Biraz mantık... Demek ki bütçesi giriş seviyesi bir karta yetiyor. Fiyat uygunsa her türlü alınabilir bir kart bu fiyata bağlı bir olay. Zaten bütçesine göre daha iyi kartlar bulunuyorsa kimse 1050ti al demiyor.

Geri
Yukarı