Kafede en son içtiğimi bir daha içemiyorum

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Kafede en son içtiğimi bir daha içemiyorum. Benim şehrimde Starbucks yok (Adıyaman) kafelere çok giderim özellikle yakın olursa her zaman giderim ama isimlerini bir türlü öğrenimiyorum. Giderken canımın istediği şeyleri söylüyorum: Soğuk sütlü, orta şekerli ve kahveli içecek olarak neler önerirsiniz diyorum bir şey öneriyor ondan olsun diyorum ve kendimi çok fazla cahil hissediyorum bu konuda yada çok unutkanım. Kaç çeşit kahve var neden isimlerini öğrenmek bu kadar zor oluyor? İsimleri bilsem dahi bu sefer tatlarını unutuyorum.

Kafede en son içtiğimi bir daha içemiyorum. Benim şehrimde Starbucks yok (Adıyaman) kafelere çok giderim özellikle yakın olursa her zaman giderim ama isimlerini bir türlü öğrenimiyorum. Giderken canımın istediği şeyleri söylüyorum: Soğuk sütlü, orta şekerli ve kahveli içecek olarak neler önerirsiniz diyorum bir şey öneriyor ondan olsun diyorum ve kendimi çok fazla cahil hissediyorum bu konuda ya da çok unutkanım. Kaç çeşit kahve var neden isimlerini öğrenmek bu kadar zor oluyor? İsimleri bilsem dahi bu sefer tatlarını unutuyorum.

Bende tatları bana güzel gelmediğinden ve isimleri İngilizce olduğundan hiç uğraşasım gelmiyor damla sakızlı osmanlı dibek kahvesi içiyorum her seferinde bana görede bin kat daha güzel Starbucks'ta satılan kahvelere göre. Soğuk bir şeyler içeceksem genelde ya alkol içerim ya da milkshake. Ama cidden şu kahveleri bir türlü sevemedim.

Kafede en son içtiğimi bir daha içemiyorum. Benim şehrimde Starbucks yok (Adıyaman) kafelere çok giderim özellikle yakın olursa her zaman giderim ama isimlerini bir türlü öğrenimiyorum. Giderken canımın istediği şeyleri söylüyorum: Soğuk sütlü, orta şekerli ve kahveli içecek olarak neler önerirsiniz diyorum bir şey öneriyor ondan olsun diyorum ve kendimi çok fazla cahil hissediyorum bu konuda yada çok unutkanım. Kaç çeşit kahve var neden isimlerini öğrenmek bu kadar zor oluyor? İsimleri bilsem dahi bu sefer tatlarını unutuyorum.
Hocam ismini sorup tadını not edin? Adamın önerdiğini beğendiyseniz kasa da öderken benim içtiğim neydi beğendim diye söyleyin yardımcı olurlar zaten. Telefonunuza not edersiniz kafeye girmeden önce veya siparişi vermeden önce bakarsınız.

Hocam ismini sorup tadını not edin? Adamın önerdiğini beğendiyseniz kasa da öderken benim içtiğim neydi beğendim diye söyleyin yardımcı olurlar zaten. Telefonunuza not edersiniz kafeye girmeden önce veya siparişi vermeden önce bakarsınız.

İsimleri amerikada yaşamış biri gibi telafuz ediyorlar. Çok hızlı söylüyorlar en son Mock'ayı yakalamıştım ama neli olduğunu hatırlamıyorum. Telafuz konusu kötü.

Derdinizi seveyim be, şöyle dertlerim olsaydı benim. Her neyse o an görevliden rica edin telefonunuza yazsın.

🤣🤣🤣

Yok be hocam davulun sesi uzaktan güzel gelir. Çok şükür yine kendime temel falan oluşturmuşum ama halen hayatımda güzel gitmeyen çok şey var. Çözülür mü çözülür ama çok fazla sabırlı olmam gerekiyor (değer mi değer). Bu kadar yol kat etmeme rağmen halen istediğim yere ulaşamadım iş olarak ama rahatlık olarak ulaştım ama yeterli değil işte çünkü aklım halen sürekli asıl mesleğimi yapamdığım için canımı sıkıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı